FORD E-BULTEN

FORD
E-BÜLTEN

Bizden Haberler
  • Ford’dan Ağustos’ta otomobilde Mavi Plan, ticaride 3 yıl sınırsız km garanti atağı

     

    Ticari modellerde 3 yıl sınırsız km garantisi

Devamını oku...

Performans, tutku, nefes kesici sürüş heyecanı…

Ford’un motorsporlarındaki eşsiz deneyiminin ürünü olan Ford Performans modelleri spor araç meraklılarına  olağanüstü verimlilik,  gelişmiş teknoloji, cesur tasarım ile birlikte yüksek performans sunuyor...

Tutkulu, güçlü, nefes kesen Focus RS; performans harikasına dönüştürülen 2.3 litrelik 350PS benzinli EcoBoost motoru ve akıllı 4X4 çekiş sistemi ile her koşulda sürüş heyecanını en üst noktaya taşıyor..

ST modelleri ise yol üzerindeki mükemmel manevra kabiliyeti ile hız ve sürüş güvenliğini bir arada sunuyor. Gelişmiş sürüş özellikleri ile Ford Fiesta ST 1.6l 182PS, Ford Focus ST 2.0l Ecoboost 250PS ve 2.0l TDCi 185PS performansı standart bir donanım haline getiriyor.

Araçlar ile ilgili daha fazla bilye ford.com.tr ve Ford Premium FordStore’lardan* ulaşabilirsiniz.

*FordStore: Bilaller (Antalya), Şahsuvaroğlu (istanbul), Tur Oto (Ankara)

Ford Options ve Ford Değerli Alım Garantisi'nin birleşimiyle Ford C-MAX ayda 899 TL, Ford Mondeo 1299 TL taksitle.

Ford müşterilerine özel Ford Options kredi ürününün tek vade, tek balon ödeme oranıyla sadeleştirilmesi ve Ford'un Değerli Alım Garantisi'nin entegre edilmesiyle Ford Mondeo, C-MAX ve Grand C-MAX modellerine sahip olmak artık daha kolay!

• Her 2 yılda bir, yeni bir Ford sahibi olma imkânı

• Standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri

 Ford Mavi Plan hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Ağustosta da Ford'da kaçırılmayacak fırsatlar var!

Ağustos ayına özel fırsatlardan yararlanmak için, sizleri yetkili satıcılarımıza bekliyoruz.


•    MondeoC-MAX ve Kuga alımlarında 2.500 TL, Fiesta alımında 1.000 TL indirim


•    Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko alınması durumunda Kuga için 20.000 TL, 20 ay,%0,49 faizli kredi kampanyası*


•    FiestaB-MAXFocusC-MAXMondeoS-MAXGalaxy, ve Tourneo Courier Journey (Binek)modellerinde 20.000 TL, 20 ay ve %0,99 faiz kampanyası


•    Tüm araç alımlarında FKasko almanız durumunda 200 TL değerinde Ford Servis hediye çeki**

 
•    Ford Options ve Ford Değerli Alım Garantisi ürünlerinin birleşimi Ford Mavi Plan ile C-MAX'e ayda 899 TL, Mondeo'ya ise 1.299 TL taksitlerle sahip olabilirsiniz.

 

* Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında alınmaması durumunda Kuga için 20.000 TL, 20 ay, %0,99 faiz geçerli olacaktır.


** 200 TL hediye çeki, Ford yetkili servislerinde yapılacak Ford Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar harcamalarında geçerlidir.
- Belirtilen aylık %0,49 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.062,90 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 105 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,6625; yıllık toplam maliyet oranı %7,9506 olmaktadır.

- Belirtilen aylık %0,99 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.129,41 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 105 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,3291; yıllık toplam maliyet oranı %15,9495 olmaktadır.

Ticarette sınır tanımayanlara 50. yıla özel, dört gözle beklenen teklif.

Hayalinizdeki Ford ticari araca sahip olmak için hemen bir Ford yetkili satıcısına uğrayın;

•  Transit minibüs ve Transit/Tourneo Connect'te 24.000 TL, 24 ay ve %0 faiz fırsatı,

CustomCourier ve Yeni Ford Ranger modellerinde ise 20.000 TL, 20 ay ve %0 faiz fırsatı sizi bekliyor.

Üstelik tüm ticari araç alımlarında sunulan 3 yıl sınırsız km garanti kampanyasından* yararlanırken, dilerseniz FKasko alarak 200 TL değerinde Ford Servis hediye çeki** fırsatından da faydalanabilirsiniz.

 

* Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi 1 Ağustos - 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dâhilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

** 200 TL hediye çeki, Ford yetkili servislerinde yapılacak Ford Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar harcamalarında geçerlidir.

- Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,2276; yıllık toplam maliyet oranı %2,7314 olmaktadır.

- Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,3120; yıllık toplam maliyet oranı %3,7441 olmaktadır.

Ford Servis'te usta işi fiks menüler, ekonomik fiyatlar...

4 yaş ve üzeri binek ve ticari araçlarınıza özel cazip fırsatlar Ford Eko Servis menüsünde!

Binek*

4 yaş ve üzeri Fiesta, Fusion, FocusC-MAX ve Mondeo araçlarınıza özel 239 TL'den başlayan fiyatlar Eko Servis menülerinde! Uzman ellerden bakım-onarım hizmeti, orijinal yedek parça güvencesi, Eko Servis menüsüne özel fiyat avantajı ve indirimler Ford yetkili servislerinde sizleri bekliyor! 

Ticari**

4 yaş ve üzeri Ford Transit ve Transit Connect araçlara özel 239 TL'den başlayan fiyatlar Eko Servis menülerinde! Uzman ellerden bakım-onarım hizmeti, orijinal yedek parça güvencesi, Eko Servis menüsüne özel fiyat avantajı ve indirimler Ford yetkili servislerinde sizleri bekliyor! 

 * Eko Servis menüleri araç satış tarihine göre 4 yaş ve üstü araçları kapsar. Eko Servis menü faydası alabilecek araçlar model yılı, motor ve yakıt tipine göre Ford Otosan tarafından belirlenerek sisteme tanımlanmıştır. Eko Servis menüsü tanımlı olan araçları kapsamakta olup, sisteme tanımlı olmayan araçlarda Eko Servis menü fiyatı geçerli değildir. Eko Servis menüsü ile birlikte aracınızın 25 noktasında kontroller sağlanacak ve tanımlı olan fiyat sabit olup başka kampanya ve indirimler ile birlikte kullanılamaz. Eko Servis menüleri Ford Otosan tarafından düzenlenmiş olup Ford Otosan ve Ford yetkili servislerimiz ile ortaklaşa uygulanmaktadır. Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, karter tapa ve işçiliği kapsamaktadır ve menü dışında talep edilen yedek parçalar ve işçilikler ayrıca faturaya eklenerek mevcut fiyatlarından fatura edilebilecektir. Eko Servis menüleri 31 Aralık 2016 tarihine kadar uygulanmakta ve katılan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Eko Servis periyodik bakım değildir. Standart garanti ve Ford Güvence kapsamındaki araçlar Eko Servis menüsünden faydalanamaz.

** Transit araçlarda Eko Servis menü fiyatları aracın motor tipine göre değişkenlik göstermektedir. KDV dahildir.

*** Belirtilen fiyatlar kampanyaya dahil olan yetkili servislerdeki azami kampanyalı fiyatlardır, servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

Ford LifeCard

LifeCard, Ford yetkili servislerinde %25'e varan indirimlerin yanı sıra, yeni araç alımlarında da 1.500 TL'ye varan indirim fırsatı sunuyor.

LifeCard'ınız varsa yolda da yalnız değilsiniz. Kaza anında ve garanti dahilindeki tüm arızalar için 444 FORD (3673)’u arayarak ücretsiz yol yardımından faydalanabilirsiniz.

Bu ayrıcalıklardan yararlanmak için sizi de LifeCard'lı olmaya bekliyoruz.

Ford’dan Ağustos’ta otomobilde Mavi Plan, ticaride 3 yıl sınırsız km garanti atağı!

Otomobilde “Ford Mavi Plan” ve avantajlı kredi fırsatları

Ford, Ağustos ayında müşterilerine tüm otomobil modellerinde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Ağustos ayında “Ford Mavi Plan” kampanyası ile C-MAX'e 899 TL ve Mondeo'ya 1.299 TL aylık taksitlerle sahip olma imkânı sunuluyor.

Ford’un sunduğu avantajlı kredi fırsatları da Ağustos ayında dikkat çekiyor. 20.000 TL, 20 Ay %0,99 faiz kampanyası ile Ford otomobil sahibi olmak çok avantajlı. Ayrıca “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamındaki F-Kasko alımlarında, Ford Kuga için 20.000 TL, 20 Ay, %0,49 kredi imkanı Ağustos ayında da devam ediyor.

Ağustos ayında Ford Mondeo, C-MAX ve Kuga modellerinde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 2.500 TL’lik indirim sunulurken, Fiesta modellerinde ise, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 1.000 TL’lik indirim fırsatı bulunuyor.

Ticari modellerde 3 yıl sınırsız km garantisi

Ford Connect ve Transit minibüs modellerinde 24.000 TL. 24 ay %0 faiz sunulurken, Ford Custom, Courier ve Ranger modellerinde ise 20.000 TL. 20 ay %0 faizli kredi fırsatları Ford müşterilerini bekliyor. Ayrıca tüm ticari modellerde 3 yıl sınırsız km garanti sunuluyor.

Tüm binek otomobil, hafif ve orta ticari Ford modellerinde FKasko alımında 200 TL tutarında (KDV dahil) Servis Çeki hediyesi uygulamaları Ağustos ayında da devam ediyor.