FORD E-BULTEN

FORD
E-BÜLTEN

Bizden Haberler
  • Ford 1.0 Ecoboost motor yenilmezliğini 5. Defa sınıfında “Yılın Motoru”seçilerek kanıtladı

     

    Ford Motor Company'den Ford Otosan'a İş Sağlığı ve Güvenliğinde 3 Ödül

Devamını oku...

Yeni Ford Edge

Yüksek performans, eşsiz tasarım, gelişmiş teknoloji ve daha fazlası…

Akıllı 4x4 Çekiş (AWD) sistemi; ıslak, kuru veya buzlu yol koşullarında ve değişken arazide hangi seviyede yol tutuşu ve tepki hassasiyeti gerektiğini belirleyerek gücünü ispat ediyor. Ayrıca Yeni Ford Edge’in 180 derece görüş sağlayan ön kamera sistemi böylece aracın önünde kör noktada kalan araçları, bisikletleri veya yayaları görmenizi sağlıyor.

Daha fazlasını keşfetmek için videomuzu izleyin!

Haziran ayı boyunca geçerli özel fırsatlardan yararlanmak için, sizleri yetkili satıcılarımıza bekliyoruz.

• MondeoC-MAX ve Kuga alımlarında 2.500 TLFiesta alımında 1.000 TL indirim

• Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko alınması durumunda MondeoC-MAX ve Kugaiçin 40.000 TL20 ay%0,89 faizli kredi kampanyası*

• FiestaB-MAXFocusS-MAXGalaxy ve Tourneo Courier Journey (Binek) modellerinde 20.000 TL20 ay ve %1,09 faiz kampanyası

Tüm araç alımlarında FKasko almanız durumunda 200 TL değerinde Ford Servis hediye çeki**

* Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında alınmaması Mondeo, C-MAX ve Kuga için 40.000 TL, 20 ay, %0,99 faiz geçerli olacaktır.

** 200 TL hediye çeki, Ford yetkili servislerinde yapılacak Ford Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar harcamalarında geçerlidir.

- Belirtilen aylık %0,89 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.231,81 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 210 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,1921; yıllık toplam maliyet oranı %14,3057 olmaktadır.

- Belirtilen aylık %0,99 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.258,81 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 210 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,3291; yıllık toplam maliyet oranı %15,9489 olmaktadır.

- Belirtilen aylık %1,09 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.142,99 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 100 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,4677; yıllık toplam maliyet oranı %17,6126 olmaktadır.

Memleketin her köşesinde 50 yıldır, dört gözle bekleniyorlar.

YENİ FORD TİCARİ AİLESİ

50. yıla özel, dört gözle beklenen teklif.

Hayalinizdeki Ford ticari araca sahip olmak için hemen bir Ford yetkili satıcısına uğrayın; Transit ailesinin 50. yılına özel 50.000 TL, 12 ay, %0 faiz fırsatından faydalanın. Ayrıca haziran ayında Connect, Custom, Courier ve Yeni Ford Ranger modellerinde 24.000 TL, 24 ay, %0 faiz fırsatı sizi bekliyor.

Üstelik tüm araç alımlarında FKasko almanız durumunda 200 TL değerinde Ford Servis hediye çeki*

Daha fazla bilgi almak için hemen tıklayın, sizi arayalım.

*200 TL hediye çeki, Ford yetkili servislerinde yapılacak Ford Orijinal Yedek Parça ve Aksesuar harcamalarında geçerlidir.

- Belirtilen aylık 50.000 TL, 12 ay %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Yeni Transit alımlarının konu olduğu 50.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 4.166,67 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,1978; yıllık toplam maliyet oranı %2,3730 olmaktadır. Diğer Ford ticari araçlar için (Yeni Connect, Custom, Courier, Ranger) 24.000 TL, 24 ay, %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,2276; yıllık toplam maliyet oranı %2,7314 olmaktadır. Kampanya avantajları diğer kişiye özel indirimlerle birleştirilemez. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişklik yapma hakkını saklı tutar.

Ford Transit’in 50 yıllık yolculuğu devam ediyor…
Detaylı bilgi için tıklayın

Ford Transit, 50 yıldır hayatlarımızda binlerce anı biriktirdi. Senin de yaşadıklarında Ford Transit’in bir yeri varsa bize katıl ve hikayeni paylaş. Hikayen seçilirse, Coşkun Aral’ın çekeceği 5 Transit filminden biri olacak. Haydi, seni dinliyoruz… Birlikte Ford Transit’in ülkemizdeki 50. yılına yakışır bir iz bırakalım.

Ahmet Amca’nın hikayesi için videomuzu izleyin!

Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko alınması durumunda Mondeo, C-MAX ve Kuga için 40.000 TL, 20 ay, %0,89 faizli kredi kampanyası*

Tüm araç alımlarında FKasko almanız durumunda 200 TL değerinde Ford Servis hediye çeki.

Ayrıntılı bilgi için formu doldurun.

* Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında alınmaması Mondeo, C-MAX ve Kuga için 40.000 TL, 20 ay, %0,99 faiz geçerli olacaktır.

Belirtilen aylık %0,89 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.231,81 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 210 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,1921; yıllık toplam maliyet oranı %14,3057 olmaktadır.

Ford GT LeMans 24'e dönüyor!

Ford GT 18 Haziran'da LeMans24 pistine geri dönüyor. Bu heyecanı canlı yaşamak için www.ford.performance.tv`den veya Ford Performance Youtube kanalından bizi takip edebilirsiniz.

Ford 1.0 Ecoboost motor yenilmezliğini 5. Defa sınıfında “Yılın Motoru”seçilerek kanıtladı

Ford’un 1.0-litre EcoBoost motoru, 2016 Uluslararası Yılın Motoru (International Engine of the Year) değerlendirmesi 1.0 litre altı kategorisinde 5’inci defa üst üste “En İyi Motor” seçilerek rakipsiz olduğunu bir kez daha kanıtladı. Eşsiz sportif yapısı ve yakıt verimliliği özellikleri ile 1.0-litre EcoBoost, Yılın Motoru Ödülleri’nde son 5 yılda toplam 9. ödülünü kazandı.

Ford Motor Company'den Ford Otosan'a İş Sağlığı ve Güvenliğinde 3 Ödül

Ford Otosan, Ford Motor Company'nin geleneksel İş Sağlığı Güvenliği Ödül organizasyonu “President Health and Safety Award (PHSA)” tarafından üç ayrı dalda ödüllendirdi. Ödüller, VKV Ford Otosan Gölcük Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen bir törenle sahiplerine takdim edildi. Tören, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Gölcük Deniz Ana Üs Komutanı Tuğamiral Hayrettin İmren, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı,  Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yücel Yücel, Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Nursel Ölmez Ateş ve Ford Otosan yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Ford’un 50 yıllık çınarı Transit, Yeni Ranger ve E6 Ecotorq motorlu Yeni Ford Trucks Serisi Comvex’te sergilendi

2015 yılı ticari araç pazar lideri Ford, 2016 senesinde de liderlik sloganı ile Comvex Ticari Araçlar Fuarı’nda geniş ticari araç ürün portföyü ile gövde gösterisi yaptı. 50. Yılını kutlayan Transit ile birlikte Ford standında yerini alan Transit ve Tourneo ürün ailesi, yepyeni pick-up modeli Ranger ve E6 Ecotorq motor ile donatılmış Yeni Ford Trucks Serisi de fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu.

Ford Otosan EBRD Cinsiyet Eşitliği Ödülü'ne layık bulundu

Koç Holding’in başlattığı “Ülkem İçin Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Destekliyorum” kampanyasını ve He For She girişimini destekleyen, imzaladığı “İş’te Eşitlik Bildirgesi” ile kadınların ekonomiye katılımını artırma taahhüdü veren Ford Otosan, iş hayatında cinsiyet eşitliği için yaptığı çalışmalarla Avrupa Kalkınma ve İmar Bankası – EBRD’den ödül kazandı. Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, ödülü Londra'da düzenlenen törenle aldı.