FORD E-BULTEN

FORD
E-BÜLTEN

Bizden Haberler
 • Yeni Ford Trucks Serisi ile “Her Yükte Birlikte”

   

  Ford Otosan’ın "Yıldız"ları Belli Oldu!

   

   

  İzmir Koşamayanlar için Ford Kuga’yla Koşuyor!

   

Devamını oku...

Yeni Ford Ranger; yenilenen aerodinamik tasarımı, sınıfında sunduğu önemli yeni teknolojiler ve üstün arazi performansı ile hem şehir içinde hem de arazi şartlarında benzersiz bir sürüş keyfi sunmak için yenilendi.

En zor şartlara uyum sağlamanız için geliştirilen 3.500 kg`a varan çekme kapasitesi ve 800mm derinliğe kadar suda ilerleme yeteneklerinin yanında, sunulan 8” dokunmatik ekran ile sunulan SYNC2 Yeni Ford Ranger ile Ford Yetkili Satıcılarında.

Yeni Ford Ranger Mayıs ayında Türkiye’ye geliyor! Yeni Ford Ranger hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Ford Ticari Ailesi’nden benzersiz teklif

50. yıla özel, dört gözle beklenen teklif.

Hayalinizdeki Ford ticari araca sahip olmak için hemen bir Ford yetkili satıcısına uğrayın; Transit ailesinin 50. yılına özel 50.000 TL, 12 ay, %0 faiz fırsatından faydalanın.

Ayrıca mayıs ayında Connect, Custom, Courier ve Yeni Ford Ranger modellerinde 24.000 TL, 24 ay, %0 faiz fırsatı sizi bekliyor.

Daha fazla bilgi almak için hemen tıklayın, sizi arayalım.

* Belirtilen aylık 50.000 TL, 12 ay %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Yeni Transit alımlarının konu olduğu 50.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 4.166,67 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,19; yıllık toplam maliyet oranı %2,37 olmaktadır. Diğer Ford ticari araçlar için (Yeni Connect, Custom, Courier, Ranger) 24.000 TL, 24 ay, %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,22; yıllık toplam maliyet oranı %2,73 olmaktadır. Kampanya avantajları diğer kişiye özel indirimlerle birleştirilemez. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişklik yapma hakkını saklı tutar.

Yeni Ford Mondeo**, teknolojisiyle geride, fiyatıyla gölgede bırakıyor.

Yeni Ford Mondeo (Titanium hariç)'nun yepyeni teknolojileriyle 40.000 TL, 20 ay vade ve %0,66* faizle tanışabilirsiniz.

Ford Binek araçlar nisan ayına özel:

2016 model yılı binek araçlara (Tourneo Courier Journey dahil), 20.000 TL, 20 ay ve %1,09 faiz oranıyla sahip olmak için hemen bir Ford yetkili satıcısına uğrayın!

Mayıs ayında Courier Journey hariç tüm Ford binek araçlarda Her Şey Dahil Finans Paketi ile FKasko alımlarında +1 yıl Ford Güvence***, Ford'dan hediye! 

* Belirtilen aylık %0,66 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.170,47 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 200 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,88; yıllık toplam maliyet oranı %10,6 olmaktadır.

** Belirtilen aylık %1,09 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.142,99 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 100 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,46; yıllık toplam maliyet oranı %17,6 olmaktadır.

NOT: Belirtilen fiyatlar kampanyaya dâhil olan yetkili bayilerdeki azami kampanyalı fiyatlardır. Bayiler, kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

Sevgili annelerimize…  
Detaylı bilgi için tıklayın

Mayıs ayı boyunca Ford Binek araçlarda çok özel fırsatlar tüm zamanların en usta sürücülerini bekliyor.

Ford Fiesta ve B-MAX'te 1.500 TL; Ford Mondeo, C-MAX ve Kuga'da 2.500 TL indirim* için Ford yetkili satıcılarımızı ziyaret edin. Ayrıca tüm otomobil modellerinde** Her Şey Dahil Finans Paketi ile FKasko alımlarında +1 yıl Ford Güvence, Ford'dan hediye! 

*Anneler Günü’ne özel kampanyamız kapsamında 04 – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Ford Mondeo, Ford C-MAX, Ford Kuga modellerinde geçerli olmak üzere tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı (peşin/kredili) üzerinden 2.500 TL; Ford Fiesta ve Ford B-MAX modellerinde geçerli olmak üzere tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı (peşin/kredili) üzerinden 1.500 TL indirim geçerlidir. Kampanya avantajları diğer kişiye özel indirimler ile birleştirilemez. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

** +1 yıl Ford Güvence hediye paketi sadece Her Şey Dahil Finans Paketi ile FKasko satın alınması durumunda Courier Journey modelleri hariç otomobillere tanımlanacaktır. FKasko poliçesinin sonradan iptal edilmesi durumunda Ford Güvence paketi de iptal edilir.

Ford Tourneo Courier’i keşfedin!

Detaylı bilgi için tıklayın

Ford Tourneo Courier’in benzersiz teknolojilerini yeniden keşfetmeye hazır olun.

Ford Tourneo Courier’nin akıllı önerilerine kulak verin!

Ücretsiz Yaz
Kontrolü
Kampanyası
 

Servise yaz geldi!

Aracınızı yaza güvenle hazırlamanız için Ford Servis fırsatları Ford yetkili servislerinde!

Yaz bakım kampanyası ile ücretsiz yaz kontrolü, lastik alımlarında 4 al 3 öde lastik kampanyası ve yazlık oto bakım seti fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Siz de yaza girmeden en yakın Ford Yetkili Servisine gelin, Ford Servis yaz bakım kampanyasıyla bu fırsatlardan yararlanın:  

• Tüm binek, orta ve hafif ticari Ford araçlarda ücretsiz yaz kontrolü

• Lastik alımında "4 al 3 öde" veya "120 TL'ye varan Opet akaryakıt çeki"

• Ücretsiz klima soğutma/kaçak kontrolü

• KDV dahil 69 TL'ye klima gaz dolumu

• KDV dahil 119 TL ve üstü alımlarda yazlık oto bakım seti HEDİYE!*

*Ücretsiz Yaz Kontrolü Kampanyası tüm binek, orta ve hafif ticari Ford araçları kapsamaktadır. (Ağır Ticari araçlar hariç) KDV Dahil 69 TL olan klima gaz dolumu önden üflemeli klima sistemli araçlarda geçerli olup, Transit araçların tavan klimasını kapsamaz.
Lastik alım kampanyasında; "4 al, 3 öde" kampanyası Pirelli marka lastiklerde geçerlidir.
Yakıt hediye kampanyası, Bridgestone, Lassa ve Continental marka lastiklerde 15” jant ve üzeri lastik ebatlarında geçerlidir ve her araç 1 defa maksimum 6 lastik için faydalanabilir. 2 lastik alımında 40 TL, 4 lastik alımında 80 TL, 6 lastik alımında 120 TL OPET yakıt hediyesi anında teslim edilecektir.
KDV dahil 69 TL olan klima gaz dolumu önden üflemeli klima sistemli araçlarda geçerli olup, Transit araçların tavan klimasını kapsamaz.
Yazlık oto bakım seti, servis alışveriş tutarına göre 1 araca 1 adet verilebilir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya dahil olan Ford yetkili servislerinde 30 Haziran 2016 tarihine kadar tavsiye edilen azami kampanyalı fiyatlardır.
Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler

Yeni Ford Trucks Serisi ile “Her Yükte Birlikte”

Ford Trucks, yeni nesil Ecotorq motorun ardından 2016 model kamyon ve çekicilerini tanıtıyor. Güç, verimlilik ve teknoloji özellikleri ile öne çıkan ve yeni E3, E5 ve E6 Ecotorq motorlar ile donatılan yeni Ford Trucks serisi, yeni marka sloganı “Her Yükte Birlikte” ile Türkiye ve Uluslararası pazarlarda yollara çıkıyor.

Güç, teknoloji ve verimliliğe odaklanarak geliştirilen yeni ağır ticari araçlar; E6 uyumlu Ecotorq motoru, kabin içi Wi-Fi Sistemi, Şerit Takip Sistemi, Aktif Acil Durum Frenleme Sistemi gibi donanımlarıyla dikkat çekiyor.  

Fikri ve Sınai hakları yüzde 100 Ford Otosan’a ait olan, Türkiye’de geliştirilen ve üretilen ilk ve tek ağır ticari araç motoru Ecotorq, çevreci ve ekonomik motor teknolojisi ile daha az yakıt tüketerek daha çok verim sağlıyor. Tüm bu motor yeniliklerinin yanında, aerodinamik yapısı ile Ford Kinetik Dizayn felsefesine uygun olarak tasarlanan yeni Ford Trucks serisi, %22 iyileştirilmiş dönüş açısı ve yeni nakliye serisine özel Arka Havalı Süspansiyon sayesinde taşınabilen +1 tonluk yük özelliği ile dikkat çekiyor. Bir önceki nesle göre 7 kat daha güçlü frenleme sistemine sahip Yeni Ford Trucks serisi; 400 KW’lık motor frenine ek olarak 600 KW’lık Intarder opsiyonu sunuyor.

Ford Truck İnşaat Serisi, kalbinde yer alan Yeni Ecotorq motor sayesinde rampada ve zorlu yollarda üstün çekiş gücüyle sürücülere konfor getiriyor.

Ford Otosan’ın "Yıldız"ları Belli Oldu!

Ford Otosan, yıl içerisinde gösterdiği üstün performansıyla fark yaratan, başarısı ve disipliniyle diğer arkadaşlarına rol model olan 146 mavi yakalı çalışanını ödüllendirdi. Ford Otosan, 2011 yılında başlattığı “Yıldızlar” programıyla, 5 yılda toplam 585 çalışanını “Ford Otosan’ın Yıldızı” seçti.

Türkiye otomotiv sektörünün istihdam lideri Ford Otosan; “Ford Otosan’ın Yıldızları” ödül töreninde başarılarıyla fark yaratan çalışanlarını 5. kez ödüllendirdi. Ford Otosan, "Yıldız"larına, Büyük Anadolu Didim Resort Oteli’nde aileleriyle birlikte, bir haftalık “her şey dahil” tatil ödülü verdi. 

İzmir Koşamayanlar için Ford Kuga’yla Koşuyor!

Ford’un sosyal sorumluluk projelerine verdiği destek hız kesmeden devam ediyor. Dünya çapında bir sosyal sorumluluk projesi olan Wings for Life Dünya Koşusu’nun Türkiye’deki ana sponsoru olan Ford, herkesi bu sosyal sorumluluk projesi için koşmaya çağırdı. Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara kaynak sağlamak için kurulan Wings For Life Vakfı'nın düzenlediği Dünya Koşusu'nda,  Ford Kuga “Yakalama Aracı” İzmir sokaklarında 8 Mayıs Pazar günü tüm dünya ile aynı anda gerçekleşti. Koşunun benzersiz bir bitiş çizgisi vardı: Yağız Avcı’nın kullandığı Ford Kuga “Yakalama Aracı”.

Ford ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen Wings for Life World Run, İzmir tarihinin en önemli yarışı olmaya aday. Dünya çapında bugüne kadar 40’tan fazla lokasyonda 136.677 kişinin katılım gösterdiği bu sosyal sorumluluk projesinde 7 milyon Euro’luk gelir elde edildi.

Ford Otosan Ailesi’nden Dilek Çocukları’na Dokunuş

Türkiye genelindeki Ford Otosan bayilerinin ailelerinden gelen yöresel tariflerle hayata geçirilen "Anadolu’nun Gönül Şefleri" yemek kitabının satış geliri ile Dilek Çocukları’nın hayalleri gerçekleştiriliyor. Şu ana kadar 24 çocuğun dileklerinin gerçekleştirildiği bu proje kapsamında 16 çocuğun daha dilekleri gerçek olacak.

Ford ailesi üyelerinin sahip olduğu kültürü, değerleri, birikimi gelecek nesillere kesintisiz bir şekilde aktarmak ve sosyal sorumluluk bilincini geliştirmek amacıyla Ford Bayileri tarafından oluşturulan ve 36 kişiden gelen 106 yerel lezzet tarifini içeren kitabın satışı; D&R'ın yanısıra, Migros ve Macrocenter’larda devam ediyor.