FORD E-BULTEN

FORD
E-BÜLTEN

Bizden Haberler
  • Ford Trucks ile her yükte birlikte

    Ford Otosan, Tedarikçileriyle “Hız Kesmeden” Başarılarına Yenilerini Ekleyecek

    Otomotivin Ar-Ge lideri Ford Otosan’dan E6 normlarına uygun Yeni Nesil Ecotorq motor

Devamını oku...
Ford GT Ön Sipariş Süreci Başladı  
Detaylı bilgi için tıklayın

Ford’un süper sport segmentinde yer alan ve Haziran ayında efsanevi Le Mans 24 yarışında boy gösterecek olan spor aracı Ford GT 2017 itibariyle yollara çıkmaya hazırlanıyor. 

Ford GT; inovasyon, aerodinamik dış tasarım ve motor teknolojisi ile Ford mühendisliğinin en gelişmiş ürünü.

Ford GT’nin mühendislik harikası ödüllü EcoBoost motoru çift turboşarjlı 3.5 litre V6 600 beygir gücünü aşacak şekilde tasarlandı. Ve araç, efsanevi Le Mans 24 saat yarışındaki büyük zaferinden tam 50 yıl sonra, büyük dayanıklılık testi için dünyanın en iyileri ile bir kez daha karşı karşıya gelecek.

Ford bu eşsiz spor araç için web tabanlı benzersiz bir müşteri başvuru deneyim süreci tasarladı. Araç ile yakından ilgilenen ve ön sipariş vermek isteyen gerçek otomobil tutkunları için tasarlanmış olan mikro siteyi incelemek için tıklayın!

Yeni Ford Mondeo'nun (Titanium hariç) yepyeni teknolojileriyle 40.000 TL, 20 ay vade ve %0,66* faizle tanışabilirsiniz.

Ford Binek araçlar nisan ayına özel 2016 model yılı binek araçlara (Tourneo Courier Journey dahil), 20.000 TL, 20 ay ve %1,09 faiz oranıyla sahip olmak için hemen bir Ford yetkili satıcısına uğrayın!

* Belirtilen aylık %0,66 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.170,47 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 200 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,9; yıllık toplam maliyet oranı %10,6 olmaktadır.

** Belirtilen aylık %1,09 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.142,99 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 100 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,46; yıllık toplam maliyet oranı %17,6 olmaktadır.

NOT: Belirtilen fiyatlar kampanyaya dâhil olan yetkili bayilerdeki azami kampanyalı fiyatlardır. Bayiler, kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

Türkiye'nin ticari gücü Ford Ticari Ailesi'nden Ford Transit 20.000 TL, 20 ay, %0*; Custom, Courier ve Connect ise 24.000 TL, 24 ay, %0** faiz avantajı ile Ford yetkili satıcılarında!

* Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı % 0,32; yıllık toplam maliyet oranı % 3,9 olmaktadır.

** Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,22; yıllık toplam maliyet oranı %2,7 olmaktadır.

Her Şey Dahil Finans Paketi  
Detaylı bilgi için tıklayın

Nisan ayında sahip olmak istediğiniz Ford modeline karar verdikten sonra, satın alım esnasında FKasko, Ford Güvence ve Aksesuar tercihlerinizi de araç kredinize dahil ediyoruz! Her Şey Dahil Finans Paketi ile sadece aracınızı değil, aracınızın kullanımı esnasında ihtiyacınız olan tamamlayıcı ürünlerimizi de kredilendirebilecek ve bu sayede bu ürünlere 48 aya varan vadeler ile sahip olabileceksiniz. Sahip olmak istediğiniz Ford modeline karar verdikten sonra, aracınızın garanti süresinin uzamasını sağlayan Ford Güvence Paketi’ni*, hasar durumlarında Ford yetkili servislerinde uzman eğitimli personel eşliğinde onarım sağlayan FKasko’nuzu ve aracınızı daha şık ve fonksiyonel kılacak aksesuar tercihlerinizi bundan böyle araç kredisine dahil edebiliyorsunuz.

* FordGüvence, Ford’unuzu satın aldığınızda edindiğiniz üretici, imalat garantisinin geçerlilik süresi bittiğinde devreye giren bir güvence programıdır. Detaylı bilgiyi Uzatılmış Güvence Paketi sayfasında bulabilirsiniz.

Yeni Ford Ranger; yenilenen aerodinamik tasarımı, sınıfında sunduğu önemli yeni teknolojiler ve üstün arazi performansı ile hem şehir içinde hem de arazi şartlarında benzersiz bir sürüş keyfi sunmak için yenilendi. Yeni Ford Ranger Mayıs ayında Türkiye’ye geliyor! Yeni Ford Ranger hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.  

Aile Boyu Test Sürüşü Kampanyası  

Ford'un tüm otomobilleri test sürüşü için randevunuza hazır! 16-30 Nisan tarihleri arasında en yakın Ford yetkili satıcısına gelin, hayalinizdeki Ford'un direksiyonuna geçin. Sürpriz hediyeler ve size özel fırsatlarla harika bir gün geçirin.
Detaylı bilgi için tıklayın!

*Ford binek araç alan herkese hediye kampanyası, 16.04.2016-30.04.2016 tarihleri arasında, Türkiye genelinde Ford yetkili satıcılarında ve belirtilen Ford binek araçlar için geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında, Ford yetkili satıcılarından Ford Binek araç (Fiesta, B-MAX, Focus, C-MAX, Grand C-MAX, Kuga, Yeni S-MAX ve Yeni Mondeo çeşitlerinden herhangi birini) satın alan herkese; her 1 adet Ford Binek araç alımı için 1 adet Legano bisiklet ve 1 adet 300 TL değerinde (Arçelik mağazalarında geçerli) indirim kartı hediye edilecektir. Hediye, araç tesliminde araç ile birlikte sunulacaktır. Kazanılan hediye devredilemez, değiştirilemez, iade edilemez, hediye seçimi yapılamaz ve hediyenin nakit karşılığı talep edilemez. Hediye tesliminde araç faturası aslının ibrazı zorunludur. Ayrıca 16-30 Nisan 2016 tarihleri arasında test sürüşü yapan herkese Powerbank hediye edilecektir (stoklarla sınırlıdır). Kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır. Detaylı kampanya şartları, Ford yetkili satıcılarından ve www.ford.com.tr'den öğrenilebilir.

Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, yeni marka sloganı “Her Yükte Birlikte”nin iletişim kampanyası kapsamındaki etkileyici filmini izleyicilerle buluşturdu.

55 yılı aşkın kamyon üretim tecrübesi ve müşteri deneyimi ile global pazarlarda ve Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren Ford Trucks, gönüllere hitap eden yeni reklam filmiyle gerçek duyguları konu aldı. Dikkat çeken bu yeni reklam filminde, ağır ticari sektörü için bir hikâye yaratılırken; bir tır şoförünün yol boyunca yaşadıkları ve hissettiği gerçek duygular etkileyici bir dille anlatılıyor. Filmin başrol oyuncusu gerçek bir kamyon sürücüsü ve filmde gerçek ailesiyle rol alıyor.

Ford Otosan, Tedarikçileriyle “Hız Kesmeden” Başarılarına Yenilerini Ekleyecek

Ford Otosan, bu yıl "Hız Kesmeden" temasıyla düzenlediği geleneksel “İmalatçılar Zirvesi”nde,  başarılarıyla öne çıkan 10 tedarikçi firmasına Altın Yıldız, Gümüş Yıldız, Bronz Yıldız ve Özel Teşvik ödülleri verdi. Koç Holding Otomotiv Grup Başkanı Çenk Çimen ve Ford Avrupa Satın Almadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Werner Pütz’ün de katıldığı toplantıda; Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, başarıya giden yolda inovasyonun zorunlu olduğunu vurguladı.

Otomotivin Ar-Ge lideri Ford Otosan’dan E6 normlarına uygun Yeni Nesil Ecotorq motor

Güçlü Ar-Ge geleneğiyle, ülkemizin sıfırdan motor geliştirme ve üretme yeteneğine sahip tek şirketi olan Ford Otosan, fikri ve sınai hakları tamamen kendisine ait olan, Euro 6 emisyon normlarına uygun, yeni nesil Ecotorq motorun seri üretimine başladı.

320 Ar-Ge mühendisinin çalıştığı ve 100 milyon doları aşan bir yatırımla Ford Otosan Eskişehir İnönü fabrikasında seri üretimi başlayan yeni nesil Ecotorq motor ailesi, yurt içinin yanısıra yurtdışı pazarlara ihraç edilen Ford Trucks kamyon ve çekici modellerinde kullanılacak. -50 dereceden +50 dereceye kadar her coğrafya koşullarına uygun olarak geliştirilen Ecotorq motor; Ford Trucks modelleri ile Çin’den Avrupa’ya, Ortadoğu’dan Güney Amerika’ya tüm dünyaya ihraç edilerek, Türkiye ekonomisine önemli bir katkıda bulunacak.