FORD E-BULTEN

FORD
E-BÜLTEN

Bizden Haberler
  • Ford Otosan’dan kadınları mühendis olmaya  teşvik eden Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesi: Bal Arıları Mühendis Oluyor

     

    Türkiye'nin ihracat lokomotifi, ticari araçta Türkiye ve Avrupa lideri

Devamını oku...
Fiesta ile #BizimŞarkımız  
Detaylı bilgi için tıklayın

Ford Fiesta herkesi sevdikleri ile aralarındaki şarkıyı #BizimŞarkımız etiketiyle paylaşmaya çağırıyor!

Ford Fiesta sesli komut sistemi ile aracınızda tek bir ses komutunuzla istediğiniz şarkıyı çalmanızı sağlıyor. Şimdi de sesinizi duymayan kalmasın diyor ve herkesi sevdikleri ile #BizimŞarkımız demeye davet ediyor.

#BizimŞarkımız etiketiyle sevdiği şarkıyı sosyal medya hesaplarından ya da www.bizimsarkimiz.com adresinden gönderenler arasından şanslı 50 çift, Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Mehmet Erdem’in sürprizlerle dolu özel konserine davetli olarak katılacak.

Yeni Ford Mondeo**, teknolojisiyle geride, fiyatıyla gölgede bırakıyor.

Yeni Ford Mondeo Titanium (Style hariç)'un yepyeni teknolojileriyle 40.000 TL, 20 ay vade ve %0,66* faizle tanışabilirsiniz.

Ford Binek araçlar mart ayına özel:

2016 model yılı binek araçlara (Tourneo Courier Journey dahil), 20.000 TL, 20 ay ve %1,19 faiz oranıyla**,

2015 model yılı binek araçlara (Tourneo Courier Journey dahil) ise 15.000 TL, 15 ay ve %0 faiz oranıyla*** sahip olmak için hemen bir Ford yetkili satıcısına uğrayın!

* Belirtilen aylık %0,66 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.170,47 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 200 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,9; yıllık toplam maliyet oranı %10,7 olmaktadır.

** Belirtilen aylık %1,19 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.156,66 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 100 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,6; yıllık toplam maliyet oranı %19,3 olmaktadır.

*** Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 15.000 TL tutarlı ve 15 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 75 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,07; yıllık toplam maliyet oranı %0,8 olmaktadır.

Ford Ticari Ailesi kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Türkiye'nin ticari gücü Ford Ticari Ailesi ve Ford Ranger mart ayına özel 24.000 TL, 24 ay, %0 faiz avantajı ile Ford Yetkili Satıcılarında!

Bilgi almak için hemen tıklayın.

  • Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,2; yıllık toplam maliyet oranı %2,7 olmaktadır.
Yeni Ford Ranger  
Detaylı bilgi için tıklayın

Yeni Ford Ranger; yenilenen aerodinamik tasarımı, sınıfında sunduğu önemli yeni teknolojiler ve üstün arazi performansı ile hem şehir içinde hem de arazi şartlarında benzersiz bir sürüş keyfi sunmak için yenilendi. Yeni Ford Ranger  Mayıs ayında  Türkiye’ye geliyor!

Wildtrak ve XLT modelleriyle Yeni Ford Ranger tüm dikkatleri üzerine toplayacak, 4*2 ve 4*4 manuel ve otomatik vites seçenekleriyle tasarım ve teknolojiyi buluşturuyor.

SYNC’ / 8” dokunmatik ekran, geri görüş kamerası, çift TFT gösterge ekranı gibi özellikleri ile de tüketicilerinin kalbini çalmaya hazır!

Detaylı bilgi için tıklayınız.  

Ford Vignale Cenevre'de

Detaylı bilgi için tıklayın.

Ford Motor Company inceliğin ve lüksün en mükemmel ifadesi olarak, Ford Vignale serisini Cenevre Otomotiv Fuarı`nda sundu.

Ford Vignale felsefesinin kalbinde, değerli zamanınızı en ayrıcalıklı şekilde geçirebilmenizi sağlamaya yönelik bağlılığımız yatmaktadır. Sunduğumuz deneyim Ford'un üstün kalite taahhüdünü içermektedir. Bir dizi ilham verici ve yenilikçi teknolojinin yanı sıra ince el işlemesi dokunuşlarla bezenen zarif çizgileriyle Ford Mondeo Vignale’ye Cenevre Otomotiv Fuarı’nda dünyaya tanıtılacak olan Ford S-MAX Vignale, Ford Edge Vignale ve Ford Kuga Vignale modelleri eşlik etti.

Ford İnovasyonları: SYNC 3  

SYNC sisteminin en gelişmiş versiyonu olan SYNC 3, SYNC ve SYNC 2 sistemlerinin fonksiyonelliğini bir üst seviyeye taşıyor. Daha kolay arayüzü ile istediğiniz bilgiye daha kolay ulaşmanızı sağlıyor.

8” dokunmatik ekran, SYNC 3 ile akıllı telefonlarınız veya tabletlerinizde bulunan sürükle bırak fonksiyonunu navigasyon alanında dahi kullanmanıza olanak sağlıyor. Ford SYNC 3 AppLink ile birlikte Apple CarPlay ve Android Auto sistemleriyle de bağlanıyor. Yenilenen arayüzüyle SYNC 3 menüler arasında geçişi daha da kolay hale getiriyor.

Yeni ve daha büyük olarak geliştirilen dokunmatik ekrandaki butonlarla bilgiye ulaşmak daha hızlı ve daha kolay. Akıllı telefon ikonları ile geliştirilen arayüzle daha hızlı ve anlaşılır bir şekilde aracınızın multi-medya özelliklerini yönetebilirsiniz.

SYNC 3, SYNC 2'ye oranla 10 kat daha hızlıdır. Böylece bir menüye tıkladığınızda, ikonu kaydırdığınızda veya sesle kontrol ettiğinizde, daha hızlı performansın tadını çıkaracaksınız.

Ford Otosan’dan kadınları mühendis olmaya  teşvik eden Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesi: Bal Arıları Mühendis Oluyor

Ford Otosan’ın Koç Holding’in Ülkem İçin projesi kapsamında, Uçan Süpürge ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle hayata geçirdiği “Bal Arıları Mühendis Oluyor” projesi başlıyor. Proje kapsamında 81 ilde 81 okulda kız öğrencilere, ailelerine ve öğretmenlere mühendislik mesleği tanıtılacak. Ford Otosan'ın mühendis çalışanlarının da rol model olarak destek vereceği proje ile bilinçlendirme çalışmaları yapılacak. Projeyi incelemek için tıklayın

Türkiye'nin ihracat lokomotifi, ticari araçta Türkiye ve Avrupa lideri

Türkiye otomotiv sektörünün öncü kuruluşu Ford Otosan; pazarın rekor düzeyde büyüdüğü 2015 yılında; binek, hafif ticari ve ağır ticari araç satışları ile pazarın üzerinde büyüme kaydetti. Türkiye otomotiv pazarının ticari araç liderliğinin yanı sıra Türkiye ihracatının da lokomotifi olmaya devam etti. Ford, 2015 yılı Avrupa ticari araç liderliğini; Ford Otosan tarafından Türkiye'de üretilen ticari araçlarla elde etti. Ford Otosan’ın başarılarla geçen 2015 yılı verilerine ulaşmak için tıklayın.

İnfografiği incelemek için tıklayın

Ford bayileri kadınlar gününe özel giyindi

Kadın dostu işyeri uygulamaları ve toplumsal cinsiyet eşitliği konusundaki çalışmalarıyla sektöründe öncü olan Ford Otosan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde farkındalık yaratmak amacıyla İstanbul bayilerini mor renge bürünmeye davet etti. Kadın dostu Ford bayileri toplumsal farkındalık çalışmalarında böylece otomotiv hizmet sektöründe bir ilke imza atmış oldular.

Ford Fiesta ve B-MAX’te Mart ayına özel kampanya

Dünya Kadınlar Günü’ne özel sunulan kampanya ile Mart ayı sonuna kadar, gelişmiş SYNC multimedya bağlantı teknolojisine sahip Ford B-MAX ve Ford Fiesta modelleri ise 1.500 TL. indirimle Ford yetkili satıcılarında müşterilerini bekliyor.

Ford Trucks’tan Anlamlı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Videosu

Ağır ticari araç markası Ford Trucks, Dünya Kadınlar Günü’ne özel dijital kampanyasında Alanya’da kamyon şoförlüğü yapan Sebile Tekin’in hikayesine dokunarak toplumsal cinsiyet eşitliğinin önemini vurguladı.

Güçlü kadınlar erkek egemen mesleklerde fark yaratmaya devam ediyor.  İşte o kadınlardan biri olan Sebile Tekin, ağır ticari araç markası Ford Trucks’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel çektiği videonun başkahramanı oldu.

Videoyu izlemek için tıklayın