FORD E-BULTEN

FORD
E-BÜLTEN

Bizden Haberler
 • Ford Otosan, "Altın İz" bırakan çalışanlarını ödüllendirdi

   

  Ford Trucks global büyümesine devam ediyor

Devamını oku...
Yeni Ford S-MAX ve Yeni Ford Galaxy ile tanışın!

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Segmentinde ilk kez sunulan yeni teknolojileri ile yolculukları bir üst boyuta taşımaya hazır olun!

Ford’un 7 kişilik  geniş iç hacimli modelleri Yeni Ford S-MAX ve Yeni Ford GALAXY; Euro NCAP’ten 5 yıldız alan güvenlik donanımları, şık tasarımı ve konforunun yanı sıra segmentinde ilk kez sunulan yeni teknolojileri ile yolculukları bir üst boyuta taşıyor.

Style ve Titanium donanım seviyeleri ile sunulan Yeni Ford S-MAX ve Yeni Ford GALAXY’de modern tasarım, ileri teknolojilerle buluşuyor.  Style donanım seviyesinde SYNC 2 ve Bluetooth Sesli Kontrol Sistemi, 8 inç dokunmatik renkli ekran, Ön ve Arka Park Sensörleri, Otomatik Uzun Farlar ve Yağmur Sensörü, Ford Power Anahtarsız Çalıştırma Sistemi standart olarak sunuluyor. Yan perde hava yastıkları, Sürücü diz hava yastığı gibi güvenlik elemanlarının yanı sıra  elektronik güvenlik destekleri de Style donanım seviyesinde standart sunularak yüksek konfor sağlıyor.

Yeni Ford S-MAX ve Ford GALAXY’de Tekno Paket’le birlikte Türkiye’de ilk kez sunulan ve segmentinde bir ilk olan 180º Görüş Sağlayan Ön Kamera Sistemi ile otomobilin önünde bulunan küçük bir kamera aracınızın dokunmatik ekranında bölünmüş bir ekran görüntüsü oluşturup, aracın önündeki 180 derecelik alanı tarayarak kör noktada kalan araçları, bisikletleri veya yayaları görmenizi sağlıyor.

Detaylı bilgi için:

Yeni Ford GALAXY

Yeni Ford S-MAX

50 yıldır bu topraklarda bizi bağrına basan ve 50 yıllık bu gururu bizimle paylaşanlara teşekkür etmek için şimdi Yeni Ford Ticari Ailesi 50. yılına özel 20.000 TL’ye 20 ay %0 faizle.

* Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı,taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,32; yıllık toplam maliyet oranı %3,93 olmaktadır.

Sınıfında lider yakıt ekonomisi, dinamik tasarımı ve SYNC Sesli Mesaj Okuma gibi akıllı teknolojileriyle Yeni Ford Tourneo Courier, sınıfındaki tüm rakiplerini solluyor, sadece kendisiyle yarışıyor. Siz de Ford yetkili satıcısına gelip, Yeni Ford Tourneo Courier'nin direksiyonuna geçin, öne geçin.

Üstelik şimdi Transit&Tourneo Courier, 3 Yıl / 100.000 km garanti süresine ek 1 yıl Ford Güvence hediyeli!*

 • • Sınıfında Lider Yakıt Ekonomisi
 • • SYNC Sesli Mesaj Okuma
 • • Geri Görüş Kamerası
 • • Dijital Klima
 • • 5" Türkçe Navigasyon
 • • Yağmur Sensörü**


Acele edin, hemen bir Ford yetkili satıcısına gelin, bu fırsatı kaçırmayın!

* Belirtilen kampanya 1 Ağustos 2015 - 29 Şubat 2016 tarihleri arasında yeni Tourneo & Transit Courier satın alan müşterilerimiz için standart garantisi 3 yıl / 100.000 km olan mevcut garanti süresine ek olarak 12 ay Müşteri Katkılı Ford Güvence hediye ederek, toplamda 4 yıl / 100.000 km boyunca garanti süresinin devam etmesini sağlamaktadır.

** Belirtilen bazı özellikler Yeni Ford Tourneo Courier modellerinde opsiyonel olarak sunulmaktadır.

1.5L TDCi PowerShift Otomatik

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Hem işiniz hem de özel yaşamınızda aileniz ile kullanabileceğiniz Ford Tourneo Connect yeni dizel otomatik seçeneğiyle sizlere yeni bir deneyimin kapılarını açıyor.

Otomatik vites seçeneği ile birlikte mevcut Titanium özelliklerine ek olarak Otomatik Start/Stop özelliği de standart olarak sunuluyor.

Titanium modellerinin üzerine seçilebilecek yeni “X paketi” ile sınıfında lider teknolojik özellikleri müşterilerimizle buluşturuyoruz;

X Paket İçeriği;

 • • SYNC 2
 • • 6” Dokunmatik Ekran
 • • Türkçe Navigasyon
 • • 17” Alaşım Jantlar
 • • Şerit Takip Sistemi
 • • Şeritte Kalma Yardımcısı
 • • Kör Nokta Uyarı Sistemi
 • • Otomatik Uzun Far
 • • Sürücü Dikkat Takip Sistemi

Ford Tourneo Connect’in özelliklerini daha detaylı incelemek için e-broşürü görüntüleyin.

Benzersiz özellikleriyle Ford Tourneo Connect Kombi ve Ford Transit Connect Van modelleri, aracını yenilemek isteyen tüm araç sahiplerine özel 4.000 TL takas desteği* ile sizleri bekliyor.

* Kampanyamız 7 Kasım 2015 – 29 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli olup, diğer kişiye özel indirimlerle birleştirilemez.

Ford’un yepyeni mobil uygulaması FordPass, hayatınıza keyif katmak için geliştirildi.

Digital çağa uygun olarak her gün müşterileri için en iyi çözümler sunan Ford, şimdi de FordPass ile karşınızda. FordPass, aracınız ile iletişiminizi arttırırken hayatınızı kolaylaştıracak marka iş birlikleri de sunacak.

Geliştirilen uygulama ile Ford`unuzun yakıt tüketim değeri, son servis zamanı gibi mevcut durumunu belirten uygulamalara erişebilecek, marka işbirlikleri ve Ford Pay özelliğiyle hayatınızı da kolaylaştırabileceksiniz.

2016 yılı içerisinde global lansmanı yapılacak uygulama hakkında bilgilere ilk olarak ulaşmak için hemen tıklayın.   

2015 yılı ödüller ile geçti!    Teşekkürler...

 

2015 yılında; dijital odaklı, 360 derece entegre, sürekli ölçümleme yapılan, dijital/konvansiyonel bütünleşik, cesur ses tonunun hakim olduğu pazarlama stratejilerimiz ile sektörde öncü ve dikkat çeken bir çok iletişim faaliyetinde bulunduk. Gerçekleştirdiğimiz bu yaratıcı iletişim çalışmaları Türkiye’nin en önemli yarışmalarında bir çok ödül kazandı! Bu başarılarımızı sizlerle paylaşmanın gururu ile destek veren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz!

Ödüllerimiz

Türkiye'nin Ford'u projesi ile aldığımız ödüller:

ODD İletişim Ödülleri / Yılın Televizyon Uygulaması
Kristal Elma / Otomotiv / Gümüş
Motif Halk Ödülleri / Motif Özel Ödülü

Ford Mustang Kalp Atışı (Heart Rate) projesi ile aldığımız ödüller:

Felis / Mobil Ürünler
Felis / Yenilikçi Mobil Teknoloji/Başarı Ödülü
Smarties / İnovasyon / Bronz

Ford Sevenler El Kaldırsın projesi ile aldığımız ödüller:

DPİD / E-Posta Çalışmaları / 1.lik Ödülü
DPİD / Sadakat Uygulamaları / 2.lik Ödülü

Ford Efsane İstanbul'da projesi ile aldığımız ödülümüz:

DPİD / Sadakat Uygulamaları / 2.lik Ödülü

Ford Fiesta Beni Seviyorsan Sevgililer Günü Kampanyası:

Twitter Global Başarı Hikayesi

ODD’de aldığımız Satış Ödülleri

En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Markası: Ford
En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Modeli: Ford Tourneo Courier

1- Ford Otosan, "Altın İz" bırakan çalışanlarını ödüllendirdi

Ford Otosan,  yaptıkları başarılı çalışmalarla unutulmaz izler bırakan çalışanlarını, "Altın İz Hizmet Ödülleri" töreni ile onurlandırdı.  Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, “Hep birlikte Ford Otosan ve ülke tarihimize altın izler bırakarak bugünlere geldik. Bundan sonra da yeni izler bırakmak üzere yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Ford Otosan çatısı altında  10, 20, 25, 30, 35 ve 40 yılını dolduran, başarılı çalışmalarıyla şirkette fark yaratan ve unutulmaz izler bırakan 545 çalışan, Green Park Pendik'te düzenlenen Altın İz Hizmet Ödül Töreni ile onur ödüllerini aldı. Ford Otosan üst düzey yöneticileri, müdürleri ve Türk Metal Sendikası temsilcilerinin de katıldığı törende, ödül alanlar köklerinden güç alıp daha yüksekleri hedefleyen Ford Otosan ailesini temsil eden Altın İz Hizmet Ağacı'na parmak izlerini bıraktı. 

2- Ford Trucks global büyümesine devam ediyor

Ford Trucks, Umman, Katar ve Bahreyn bayi açılışları ile Ortadoğu yapılanmasını tamamladı.

Ford’un ağır ticari araç üretim ve mühendislik merkezi Ford Otosan, global büyüme stratejisi doğrultusunda Ortadoğu ve Körfez Bölgesi’ndeki bayi ağı yapılanmasını tamamladı.  Ortadoğu pazarındaki iddiasını altyapı çalışmaları ile güçlendiren Ford Trucks, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin ardından, geçtiğimiz günlerde Umman, Katar ve Bahreyn’deki bayi açılışları ile yayılımını genişletti.

3- Hafif ticarinin lideri Ford Otosan, 100.000’inci Tourneo Courier teslimatını gerçekleştirdi

2015 yılında Türkiye’nin en çok tercih edilen hafif ticari araç modeli Ford Tourneo Courier, 100 bininci müşterisi ile buluştu. Tasarımından üretimine kadar tamamen Ford Otosan mühendisliği ile geliştirilen Tourneo Courier ve Transit Courier, tüm dünya için sadece Türkiye’de Ford Otosan Yeniköy Fabrikası’nda üretiliyor.

4- MasterTech Ödül Töreni Ford Gelişim Akademisinde Gerçekleşti.

İlk seferde doğru tamir oranının arttırılmasının hedeflendiği ve Servis Mühendisliği ile Bayi Eğitim departmanlarının ortaklaşa yürüttükleri MasterTech projesi kapsamında, Ford yetkili servislerinde görev alan başteknisyenlerimiz, Ekim ayı içerisinde merkezi olarak bir sınava alınıp, alınan notlara göre de MasterTech/MasterTech Adayı şeklinde sınıflandırıldı. Bu sınavdan başarılı olanları (yani MasterTech’leri) 21 Ocak’ta Ford Gelişim Akademisi’ne davet ederek sertifika, dereceye girenlere de plaketleri takdim edildi.