FORD E-BULTEN

FORD
E-BÜLTEN

Bizden Haberler
  • Ford'dan adrese teslim test sürüşü

     

    Ford Otosan’dan yeni işveren markası

Devamını oku...
Daha önce hiç böylesini görmediniz.

600 beygir gücünü aşan 3.5 litrelik EcoBoost V6 motor ve teknoloji: Ford GT

Detaylı bilgi için tıklayın

Gerçek inovasyon, 3.5 litrelik ödüllü EcoBoost® motor teknolojisinden verimli aerodinamik dış tasarımına kadar Ford GT, üstün Ford mühendisliğinin doruk noktası!

Ford GT, şeklin işlevle buluşmasının en üstün ifadesi. Damla şeklindeki gövdesi, rüzgar tünelinde yürütülen geniş kapsamlı çalışmaların ürünü. Karbon fiber gövdesi ve öngörülen 600 beygir gücünü aşan 3.5 litrelik EcoBoost® V6 motoru, teknolojik yenilikçiliğin vardığı uç nokta. İster yollarda, ister pistlerde olsun, Ford GT'nin her bileşeni, sadece özel amaçlı yarış arabalarında bulunabilen olağanüstü hız ve üstün hakimiyeti sunacak şekilde tasarlandı. 

Detaylı bilgi için tıklayın.

50 yıldır bu topraklarda bizi bağrına basan ve 50 yıllık bu gururu bizimle paylaşanlara teşekkür etmek için şimdi Yeni Ford Ticari Ailesi 50. yılına özel 20.000 TL’ye, 20 ay, %0 faizle.

* Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,33; yıllık toplam maliyet oranı %3,93 olmaktadır.

Şimdi ve yıl sonuna kadar ruhsat sahibi şirket olan tüzel müşterilerimizinin Ford’u hep yeni kalsın diye 2012 ve öncesi modellerde, periyodik bakım ve mekanik onarımda, otomobil ve Transit, Transit Connect araçlarda indirim bizden hediye. Üstelik anlaşmalı kredi kartlarına taksit fırsatıyla.

Siz de Ford Servis’e gelin, bu benzersiz indirimi kaçırmayın!

İşte kampanya detayları;

Otomobil ve Ticari Araçlarda*

• 2010 yılı ve öncesi alınanlara: %25 indirim!

• 2011 yılında alınanlara: %20 indirim!

• 2012 yılında alınanlara: %15 indirim!

Servis randevusu almak için tıklayın.

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)’u arayın.

Kampanya, Ford yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım, aksesuvarlar, FordStil alımları ve mekanik işçiliklerde geçerlidir. Faturanın dip toplamından aracın yaşına göre indirim oranı uygulanır. Kampanya, satış tarihi 31.12.2012 öncesinde olan Ford binek ve ticari araçları kapsar. (Lastikler kampanya indirimine dahil değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez ve kaporta işlemlerinde geçerli değildir.)

1.5L Dizel Otomatik Yeni Ford C-MAX

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Hayatı çocuk oyuncağına çeviren Yeni Ford C-MAX şimdi 1.5L dizel otomatik seçeneği Şubat ayı itibariyle Ford bayilerinde!

Yüksek performans, üstün yol tutuş, ayrıcalıklı konfor ve fonksiyonellik, olağanüstü teknolojiler Yeni Ford C-MAX’te!

Segmentinde ilk kez sunulan Akıllı Bagaj Kapağı özelliği sayesinde arka tamponun altına doğru ayağınızın hafif bir hareketiyle bagaj kapağını hiçbir yere dokunmadan otomatik olarak açabilir veya kapatabilirsiniz.

Yeni Ford C-MAX’te bulunan ve hem Paralel hem de Dikey Park Etme özelliğine sahip olan Otomatik Park Sistemine, en dar alanlardan bile kolaylıkla çıkmanızı sağlayan Paralel Park Çıkış Yardımı da eklendi.

Ford İnovasyonları

Detaylı bilgi için tıklayın

Ford Akıllı Ulaşım Çözümleri’nin anahtar kelimesi: büyümek. Bağlı teknolojilerde, mobilitede, otonom araçlarda, müşteri deneyiminde, veri ve analizde her zaman bir üst aşamaya ulaşmayı hedefliyoruz.

Bu yılki ilk hedefimiz, otonom test araçlarımızın sayısını üç katına çıkarmak.

Bunun dışında, Amerika yollarındaki 20 adet Ford Fusion Hibrit otonom aracımızla, otomotiv sektöründeki en büyük otonom araç filosuna sahip olmayı amaçlıyoruz.

Aynı zamanda gelecekte insansız hava araçları ve otomobilleri nasıl birlikte kullanabileceğimiz konusunda çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmaların yolunda, profesyonel drone sistemleri ve yazılımında dünyanın lider şirketlerinden DJI ile birlikte DJI Developer Challenge’ı başlatıyoruz.

LifeCard’la hayatınıza keyif katın!

 

Ford LifeCard’ın hayatınıza keyif katan sürprizlerle dolu dünyasına sizi de bekliyoruz!

Aracınızın her zaman hem formda hem de sağlıklı kalmasını sağlayan Elektronik Kontrol Hizmeti, Ford’un tüm hizmetlerine ulaşabileceğiniz tek numara özelliği, %25'e varan servis indirimleri, 1500 TL'ye varan satış indirimleri, ücretsiz yol yardımı ve daha birçok ayrıcalık Ford LifeCard’da!

Ford'dan adrese teslim test sürüşü:

'Yeri günü saati seç, direksiyona geç'

"Direksiyonda Ben Varım" uygulaması ile test sürüşlerinde yepyeni bir dönem başladı. Ford Focus ya da Ford Mondeo’yu test etmek isteyen müşterilerin, "direksiyondabenvarim.com" web sitesi üzerinden formu doldurup, isteklerini Ford’un “Marka Elçileri”ne ilettikleri projede, test araçları müşterilere, istedikleri tarih ve saatte, diledikleri adrese teslim ediliyor. Sıradan test sürüşlerinden çok daha uzun olan test sürüşleri sırasında donanımlı "Marka Elçileri" müşterilerin tüm sorularını cevaplayarak test sürüşlerinin çok daha verimli geçmesini sağlıyorlar. Yürütülen uygulamada, ilk 3 ayda 6.500 kişi, 150.000 kilometrelik test sürüşü yaparak, Ford Mondeo ve Ford Focus teknolojilerini yakından tanıdı.

Ford Otosan’dan yeni işveren markası:

"Sen Varsan Güç Bizim!"

Ford Otosan çalışan iletişiminde devreye aldığı yeni işveren markasıyla, İnsan Kaynakları yaklaşımında çıtayı yükseltiyor ve en çok tercih edilen şirket olma hedefine doğru emin adımlarla ilerliyor. Şirket, sahip olduğu insan kaynağıyla, şu ana kadar elde ettiği sayısız başarıya yenilerini ekleyebilecek ve Türkiye'ye onur kaynağı olacak bir güce sahip olduğunun altını çiziyor.

Üç ana merkezde, 11 bini aşkın çalışanı ile Türk otomotiv sektörüne öncülük eden Ford Otosan, İnsan Kaynakları alanında da fark yaratmaya devam ediyor. Fırsat eşitliğine dayalı, farklılıklara ve etik değerlere saygılı, gelişim odaklı, yüksek performansı destekleyen yenilikçi İnsan Kaynakları uygulamalarına “İşveren Markası” lansmanı ile hız katıyor. En çok tercih edilen şirket konumuna ulaşma hedefi ile yeni işveren markasını açıklayan Ford Otosan, bu kez çalışanlarına ve potansiyel çalışanlarına "Sen Varsan Güç Bizim" diye sesleniyor.

Orkun Group 3. Havalimanı inşaatında Ford Trucks ile çalışacak

1989 yılından bu yana İstanbul’da uluslararası taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren ve 3. Havalimanı projesinde hafriyat işleri yapan Orkun Group, filosunu 144 adet Ford Trucks 4136D ve 140 adet 1846T Midilli çekici olmak üzere  toplam 284 adet Ford Trucks araç ile güçlendirdi.

Ford Trucks: Güçlü, verimli,konforlu, dayanıklı

55 yıllık kamyon üretim tecrübesi ve müşteri deneyimi ile Ford Trucks çekici ve kamyonlar, DNA’sında yer alan güç, konfor, verimlilik ve dayanıklılık gibi özellikleri ile dikkat çekiyor. Ford Trucks modelleri, kullanıcısına yüksek performans ve düşük yakıt tüketiminin konforunu bir arada yaşatıyor.

Ford Otosan tarihinin en büyük çekici filo teslimatını Medlog Lojistik ile gerçekleştirdi

Ford Otosan'ın ağır ticari araç markası Ford Trucks,  Türkiye'nin önde gelen lojistik firmalarının tercihi olmaya devam ediyor. Küresel konteyner taşımacılığında Dünya lideri olan ve Dünya çapında bir taşıma ağı sunan MSC’nin lojistik yatırım şirketi Medlog Lojistik, 400 adet Ford Trucks 1846T Çekici ile filosunu genişletti.