FORD E-BULTEN

FORD
E-BÜLTEN

Bizden Haberler
  • Karanlık yollarda canlıları algılayan aydınlatma teknolojisi Ford’dan...

     

    Ford Trucks Servis Günleri Erzurum ve Kocaeli’de!

     

    Ford Roadshow heyecanı Kocaeli’deydi!

Devamını oku...
Yeni Ford Focus:
Hem dizel hem otomatik!

PowerShift Otomatik Şanzıman konforu dizel yakıt ekonomisiyle bir araya geliyor, Yeni Ford Focus’la oyun şimdi başlıyor!

Detaylı bilgi için tıklayın

Yeni Ford Focus: Hem dizel hem otomatik!

Bir araç hayal edin: teknolojisiyle hayatınızı kolaylaştırsın, tasarımıyla gözlerinizi kamaştırsın, güvenliğiyle içinizi rahatlatsın.

Üstelik yakıt ekonomisiyle de fark yaratsın.

İşte tam da bundan: Yeni Ford Focus’tan bahsediyoruz.

Yeni Ford Focus, Sesli Kontrol Sistemi SYNC ve 8 inçlik yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekranı ile araç içi iletişim sistemini bir üst seviyeye çıkarıyor.

Otomatik Park Sistemi, Yeni Focus’ta “Dikey Park” ve “Paralel Park Çıkış Yardımı” özellikleri ile geliştirildi. 
Sürücü Dikkat Takip Sistemi, sürüş esnasında aracın yol çizgilerine göre konumunu sürekli olarak gözlemleyerek yalpalama ve sapma algılaması durumunda sürücüyü uyarıyor. 

Aktif şehir içi güvenlik sistemi, elektronik denge programı ve daha bir çok özelliği ile de güvenlik ve emniyeti en üst seviyeye çıkarıyor.

Yeni Ford Focus’unuzu internet üzerinden oluşturabilir ya da özelliklerini daha detaylı görmek için e-broşür indirebilirsiniz. İmkansızı başaran teknolojiyi daha yakından tanımanız için ise sizi test sürüşüne davet ediyoruz.  

Ford Service Mobil Uygulaması hayatını kolaylaştırmak isteyenler için!

Aracınızı park ettiniz, gittiniz, dolaştınız. Peki nereye park etmiştiniz? Artık aracınızı aramak için zaman kaybetmek yok!
Benzin ışığı mı yandı? Artık en yakın istasyonu ararken zaman kaybetmek yok!
Acil bir durum oldu, nasıl çözeceğinizi düşünerek zaman kaybetmek yok!
Yolculuk zamanı evde bir şey unutmak yok!
Ford’dan size özel teklifleri ve promosyonları kaçırmak yok.
Çünkü Ford Service Mobil Uygulaması var! Hemen indirin, yolculukta hayatınızı kolaylaştırın.
 

Fiyatlar ekonomik, bakımlar usta işi!

4 yaş ve üzeri araçlarınızın bakımını usta ellere bırakın, fiks menüden yararlanın!

·Motor yağı
·Yağ filtresi
·Hava filtresi
·Karter tapa
·İşçilik

2004-2008 model Ford Fiesta & Fusion 249 TL, 2005-2011 model Focus & C-MAX sadece 259 TL.

·Motor yağı

·Yağ filtresi

·Hava filtresi

·İşçilik

2001-2006 model Ford Transit 239 TL, 2003-2011 model Transit Connect sadece 299 TL.

2006-2011 model Ford Transit araçlar 399 TL’den başlayan fiyatlarla.

Servis randevunuzu hemen alın, bu fırsatı kaçırmayın!

Yeni Ford Mondeo

Gölgede bırakan teknolojileriyle Yeni Ford Mondeo’yu keşfedin.

Detaylı bilgi için tıklayın

Tüm rakiplerini gölgede bırakacak kadar iddialı olmak demek;

Şık ve modern yepyeni tasarım, olağanüstü performans, ileri teknolojilerle donatılmış olmak demek!

Şimdi arkanıza yaslanın ve bu benzersiz özelliklere bir göz atın!

Yeni Mondeo’nun “Akıllı farları”, direksiyonun çevrilmesiyle birlikte döner ve virajların ardını görürsünüz.

Dikkat çeken bir diğer yenilik de Hava Yastıklı Arka Emniyet Kemeri’dir. Arka koltukta bulunan bu benzersiz sistem, yolculara daha güvenli bir yolculuk sağlar.

8" renkli dokunmatik ekrana sahip Ford SYNC 2 ile “akıllı araç” deneyimi!

Geri görüş kamerası, geri vitesi seçtiğiniz anda devreye girer ve aracınızın arkasında duran her şeyi orta konsoldaki yerleşik ekranda gösterir. 

Otomatik Park Sistemi, Yeni Mondeo'da “Dikey Park” ve “Paralel Park Çıkış Yardımı” özellikleri ile geliştirildi. 

Yeni Ford Mondeo’nuzu internet üzerinden oluşturabilir ya da özelliklerini daha detaylı görmek için e-broşür indirebilirsiniz. Diğerlerini nasıl gölgede bıraktığını görmeniz için ise sizi test sürüşüne davet ediyoruz. 

Satış Kampanyaları

Detaylı bilgi için tıklayın

Sizin de bir Ford’unuz olsun!

Yeni Ford Mondeo**, teknolojisiyle geride, fiyatıyla gölgede bırakıyor. Yepyeni teknolojileri ile beraber Yeni Ford Mondeo Titanium***’a 40.000 TL****20 ay vade ve %0,66 faiz fırsatıyla tanışabilirsiniz.

Ayrıca diğer Ford binek  araç modellerine de 30.000 TL****20 ay vade ve %0,69 faizle sahip olabilirsiniz.*

Ford Ticari araçlarda eylül ayı fırsatları!

Tüm Ford ticari araçlar %0 faiz fırsatıyla Ford yetkili satıcılarında sizleri bekliyor. 

Acele edin, bu fırsatı kaçırmayın! 

 
 

Model

Kredi Fırsatı

Tourneo Courier - Journey (Binek) *

30.000TL / 20 ay / %0,69 faiz

Transit Custom & Tourneo Custom **

24.000TL / 24 ay / %0 faiz

Transit / Ranger  ***

20.000TL / 20 ay / %0 faiz

Transit Courier / Tourneo Courier ****

20.000TL / 20 ay / %0 faiz

Transit ***

20.000TL / 20 ay / %0 faiz

Transit Connect / Tourneo Connect *****

24.000 TL / 24 ay / %0 faiz

 

Ford Binek Araç Ödeme Koşulları 

* Tüm binek modeller için belirtilen aylık %0,69 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.634 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 157,50 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,89; yıllık toplam maliyet oranı ,68 olmaktadır.

** Yeni Mondeo Titanium için belirtilen aylık %0,66 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.170 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 210 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,85; yıllık toplam maliyet oranı ,20 olmaktadır.

*** Yeni Mondeo Style araçlarda kredi kampanyası bulunmamaktadır.

**** Belirtilen fiyatlar kampanyaya dahil olan yetkili bayilerdeki azami kampanyalı fiyatlardır. Bayiler, kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

Ford Ticari Araç Ödeme Koşulları

* Tüm binek modeller için belirtilen aylık %0,69 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.634 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 157,50 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,89; yıllık toplam maliyet oranı ,68 olmaktadır.

** Transit Custom & Tourneo Custom için belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.250 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,18; yıllık toplam maliyet oranı %2,16 olmaktadır.

*** Transit, Ranger için belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,32; yıllık toplam maliyet oranı %3,84 olmaktadır.

**** Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,32; yıllık toplam maliyet oranı %3,84 olmaktadır.

***** Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,22; yıllık toplam maliyet oranı %2,64 olmaktadır.

****** Belirtilen fiyatlar kampanyaya dahil olan yetkili bayilerdeki azami kampanyalı fiyatlardır. Bayiler, kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

LifeCard’la hayatınıza keyif katın!

Ford LifeCard

Ford LifeCard’ın hayatınıza keyif katan sürprizlerle dolu dünyasına sizi de bekliyoruz!

Aracınızın her zaman hem formda hem de sağlıklı kalmasını sağlayan Elektronik Kontrol Hizmeti,  Ford’un tüm hizmetlerine ulaşabileceğiniz tek numara özelliği, %25'e varan servis indirimleri, 1500 TL'ye varan satış indirimleri, ücretsiz yol yardımı ve daha birçok ayrıcalık Ford LifeCard’da!

Ford, karanlık yollarda canlıları algılayan yeni aydınlatma teknolojisini tanıttı

Ford’un geliştirdiği güvenlik teknolojilerine bir yenisi daha ekleniyor. Ford Kamera Destekli Gelişmiş Aydınlatma Sistemi, yoldaki veya yol kenarındaki yayaları, bisikletlileri veya hayvanları algılayarak onları yeni LED teknolojisi ile aydınlatıyor, araç çindeki yolcuları uyarıyor. 

Ford,  geliştirdiği yeni aydınlatma teknolojisi ile yayalar, bisikletliler ve diğer canlıları  algılayarak karanlık yollarda yaşanan kazaları azaltmayı hedefliyor. Kamera Destekli Gelişmiş Aydınlatma Teknolojisi, virajlar ve yol kesişim noktalarında da etkili olarak potansiyel tüm riskleri en düşük seviyeye taşıyor. Bu sistem dahilinde yeni geliştirilen “Spot Aydınlatma Sistemi” yakın dönemde pek çok Ford modelinde kullanılacak. 

120 metreyi tarıyor, 8 canlıyı aynı anda algılayabiliyor

Mühendislik çalışmaları Ford’un Aachen-Almanya’daki Araştırma ve İnovasyon Merkezi’nde devam etmekte olan Kamera Destekli Gelişmiş Aydınlatma Sistemi ve Spot Aydınlatma Sistemi ön ızgaraya yerleştirilmiş olan infra-red kamera ile (Kızılötesi Kamera) beraber çalışıyor. 120 metrelik bir menzili tarayabilen kamera, 8 canlıyı aynı anda algılayabilme özelliğine sahip. 

Sis lambalarının yanına yerleştirilmiş olan LED lambalar ile sürücünün görüş mesafesindeki olası tehlikeleri ön plana çıkartan sistem, tespit edilen canlıları gösterge paneline yansıtarak sürücüyü uyarıyor. Güzergâh üzerindeki canlıları, yakınlıkları ve büyüklüklerini algılayan sistem, tehlike seviyesini de kırmızı veya sarı renklerde araç ekranına aktarıyor.

Ford Trucks Servis Günleri Erzurum ve Kocaeli’de!

Ford Trucks tarafından bu yıl 14 ilde düzenlenen servis etkinliği ağustos ayında Erzurum ve Kocaeli’deydi. 10-11 Ağustos tarihlerinde Erzurum Cindilli Ford Trucks bayinde, 18-19 Ağustos tarihlerinde Kocaeli FSM Demirbaş Ford Trucks bayinde düzenlenecek olan etkinliğin katılımcıları, iki gün boyunca hem çeşitli aktivitelerle keyifli vakit geçirdi hem de ücretsiz check-up ile aracını muayene ettirme avantajından yararlandı.

Ford Roadshow heyecanı Kocaeli’deydi!

Ford Otosan 33. Kocaeli Rallisi’nin heyecanı Ford Roadshow 2015 ile yaşanmaya başlandı. Otomobil ve motor sporları tutkunları Castrol Ford Team Türkiye’nin şampiyon pilotları eşliğinde, Fiesta Red & Fiesta Black modelleri ile Co-Drive aktiviteleri gerçekleştirdiler.

Ford Otosan 33. Kocaeli Rallisi büyük mücadeleye sahne oldu

Ford Otosan’ın arka arkaya 14’üncü kez ana sponsor olduğu Kocaeli Rallisi, 23 Ağustos günü düzenlenen finish seremonisinin ardından tamamlandı. İki gün boyunca tamamı toprak zeminden oluşan 122,1 kilometrelik 9 özel etap ve Perşembe Pazarı’ndaki seyirci özel etabı ile toplam 370,5 kilometreyi ardında bırakan yarışmacılar pazar günü yapılan ödül töreninde bir araya geldiler.

Ford Otosan ana sponsorluğunda ve Show Radyo’da yayınlanan “Nihat ile Sivrisinek” programının sunucusu Nihat Sırdar’ın da katılımıyla, 22-23 Ağustos tarihleri arasında, KOSDER (Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü) tarafından organize edilen, 2015 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 5. ayağı olan Ford Otosan 33. Kocaeli Rallisi sonuçlandı.

Zaman zaman yağan yağmurla değişen zemin koşullarının etkilediği ilk günün sonunda genel klasman liderliğini Castrol Ford Team Türkiye’den Orhan Avcıoğlu-Burçin Korkmaz ikilisi alırken, Neo Motorspor’dan Yağız Avcı-Bahadır Gücenmez ikinci, Castrol Ford Team Türkiye’den Murat Bostancı-Onur Vatansever de üçüncülüğe yerleştiler.

Büyük bir mücadeleye sahne olan ikinci günün sonunda Neo Motorspor’dan Yağız Avcı-Bahadır Gücenmez ikilisi Ford Otosan 33. Kocaeli Rallisi’nin birinciliğine ulaştı. Castrol Ford Team Türkiye’den Orhan Avcıoğlu-Burçin Korkmaz ikilisi ikinci olurken, yine Castrol Ford Team Türkiye’den Murat Bostancı-Onur Vatansever de üçüncülüğü kazandılar. Ford Otosan 33. Kocaeli Rallisi sonuçlarına göre, Türkiye Ralli Şampiyonası’nda Castrol Ford Team Türkiye’den Murat Bostancı sezon bitimine 2 yarış kala Türkiye Ralli Şampiyonluğu’nu ilan etti.  

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın bir sonraki ayağı 10-11 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan Kıbrıs Rallisi.