FORD E-BULTEN

FORD
E-BÜLTEN

Bizden Haberler
  • Senin Fiesta rengin hangisi?

    Şeker Kırmızı, Kum Kahverengi, Manyetik Gri
    Senin Fiesta rengin hangisi?

Devamını oku...
Takas desteği bizden, yenilenmek sizden!

     

Detaylı bilgi için tıklayın

Ford Tourneo Connect, hem işiniz hem aileniz için benzersiz bir konfor sunarken teknolojik özellikleriyle de fark yaratıyor. SYNC Türkçe Sesli Kontrol Sistemi ile hayatınızı kolaylaştıran Ford Tourneo Connect, Geri Görüş Kamerası ve Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi ile bütün yolculuklarınızı güvenli hale getiriyor. Panoramik Cam Tavan ve Çift Bölgeli İklim Kontrollü Otomatik Klima ile de konforu ayağınıza getiriyor.

Dayanıklı, pratik, güvenilir Ford Transit Connect de işinizi kolaylaştırmak için tasarlandı. Daha geniş iç hacim ve üstün yakıt ekonomisi ile Ford Transit Connect Van modelleri ihtiyaçlarınıza hizmet etmek için geliyor. 

Benzersiz özellikleriyle Ford Tourneo Connect Kombi ve Ford Transit Connect Van modelleri, aracını yenilemek isteyen Connect sahiplerine özel 1.000 TL takas desteği* ile sizleri bekliyor. 

*Kampanyamız 7 Ağustos – 31 Ekim tarihleri arasında geçerli olup, diğer kişiye özel indirimlerle birleştirilemez. 

Şu durumlar size tanıdık geliyorsa, Ford Service Mobil Uygulaması tam size göre!
Arabanızı park ettikten sonra nerede olduğunu bulmak için zaman harcıyorsanız,
Benzininiz bitmek üzere ve en yakın istasyon nerede bilmiyorsanız,
Acil bir durum olduğunda hızlıca çözüme ulaşmak istiyorsanız,
Ford yetkili satıcıları ve servislerine kolayca ulaşmak istiyorsanız,
Bir yolculuğa çıkarken “Kesin bir şeyi kontrol etmeyi unuttum!” gibi kaygılar taşıyorsanız,
“İlk yardım eğitimi önemli, acil durumlarda ne yapmam gerektiğini öğrensem çok iyi olur,” diyorsanız,
Özel promosyonlar ve teklifler elinizin altında olsun istiyorsanız,
Sizi Ford Service Mobil Uygulaması’nı indirmeye davet ediyoruz!
 

Ağustos ayında  0 km Yeni Ford Focus ve Ford Fiesta araç satın alan ve kasko poliçesi olarak F Kasko tercih eden (F Kasko Allianz veya Axa) müşterilerimize 1 yıl / 0 km Ford güvence paketi hediye.

Standart garantisi 3 yıl / 100.000 km olan mevcut garanti süresine ek olarak 12 ay Müşteri Katkılı Ford Güvence hediye ederek, toplamda 4 yıl / 100.000 km garanti fırsatı sizleri bekliyor. 

*Müsteri Katkılı Ford Güvence, kullanım hataları, kaza, ya da diğer harici etkenlerden kaynaklananlar hariç olmak üzere, aracın mekanik ya da elektronik sistemlerinde ortaya çıkan arızaların, Ford Yetkili Servisleri tarafından arıza
bedelinin %80’inin ücretsiz olarak giderilmesine imkan sağlar.
Bu dönemde, yolda yasanabilecek arıza durumlarında, arızanın Müsteri Katkılı Ford Güvence kapsamında değerlendirilen bir arıza olması halinde, Euro Servis Yol Yardım hizmetlerinden istifade edilebilecektir. Arızanın Müsteri Katkılı Ford Güvence kapsamında olmadığı durumlarda Euro Servis Yol Yardım Hizmeti bedeli müsteriye ait olacaktır.

Ford Kuga ile kontrol sizde!

          

Detaylı bilgi için tıklayın

Sportif ve kaslı tasarımı, Akıllı 4X4 (AWD) Çekiş Sistemi, Akıllı Bagaj Kapağı, ileri sürücü destek teknolojileri ve PowerShift Otomatik şanzıman seçeneği Kuga'dan beklentinizi yeniden belirleyecek.

Kuga, Euro 6 emisyon seviyesine sahip motor ailesinde 1.5L EcoBoost otomatik şanzımana sahip 182 PS motor gücü ve 2.0L TDCi dizel PowerShift Otomatik şanzımana sahip 180 PS motor gücü ile sunuluyor.

Kuga hafif bir ayak hareketiyle ile açılıp kapanan akıllı bagaj kapağı, aracınızı park etmeyi kolaylaştıran Otomatik Park Sistemi, eşsiz ses kalitesine sahip Sony Müzik Sistemi, Ford’un araç içi iletişim sistemi Ford SYNC ve Acil Durum Yardımı, Anahtarsız Giriş Sistemi gibi birçok yenilikçi teknolojiye sahip.

Kuga’da sunulan 1.5L EcoBoost motorun manuel şanzımanlı versiyonunun CO 2 emisyon değeri 143 g/km iken ortalama yakıt tüketimi  6,2 lt / 100 km, 182 PS otomatik şanzımanlı versiyonu  171 g/km emisyona ve 7,4 lt / 100 km ortalama yakıt tüketimine sahip. 2.0L Dizel Powershift otomatik şanzımanlı versiyonun ortalama yakıt tüketimi ise 5,4lt/100km’dir.

Satış kampanyaları

Detaylı bilgi için tıklayın.

Binek Satış Kampanyası:

Yaz bitmeden bir Ford’unuz olsun!

Yeni Ford Mondeo Titanium modelinde 40.000 TL, 20 ay vade ve %0,66 faiz fırsatı!
Yeni Ford Focus ile tanışmak için 30.000 TL, 20 ay vade ve %0,69 faiz fırsatını kaçırmayın.

Ticari Satış Kampanyası:

Tüm ticari araçlar %0 faiz fırsatıyla sizleri bekliyor.
55 yıllık tecrübeyle Ford Otosan Gölcük Fabrikası'nda üretilmiş, geleceğin teknolojileriyle donatılmış Ford Transit Ailesi 20.000 TL'ye, 20 ay vade ve %0 faiz fırsatıyla ticarette sizi öne geçirmeye hazır!

* Tüm binek modeller için belirtilen aylık %0,69 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.634 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 157,50 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,89; yıllık toplam maliyet oranı ,68 olmaktadır.

** Yeni Mondeo Titanium için belirtilen aylık %0,66 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.170 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 210 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,85; yıllık toplam maliyet oranı ,20 olmaktadır.

*** Yeni Mondeo Style araçlarda kredi kampanyası bulunmamaktadır.

**** Belirtilen fiyatlar kampanyaya dâhil olan yetkili bayilerdeki azami kampanyalı fiyatlardır. Bayiler, kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

* Transit Custom & Tourneo Custom için belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.250 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,18; yıllık toplam maliyet oranı %2,16 olmaktadır.

** Yeni Transit, Ranger için belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,32; yıllık toplam maliyet oranı %3,84 olmaktadır.

*** Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,22; yıllık toplam maliyet oranı %2,64 olmaktadır.

**** Belirtilen fiyatlar kampanyaya dâhil olan yetkili bayilerdeki azami kampanyalı fiyatlardır. Bayiler,  kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler.

Ford LifeCard’la hayatınıza keyif katın!

Ford LifeCard’la hayatınıza keyif katın!

Ford LifeCard’ın hayatınıza keyif katan sürprizlerle dolu dünyasına size de bekliyoruz!
Aracınızın her zaman hem formda hem de sağlıklı kalmasını sağlayan Elektronik Kontrol Sistemi, Ford’un tüm hizmetlerine ulaşabileceğiniz tek numara özelliği, %25'e varan servis indirimleri, 1500 TL'ye varan satış indirimleri, ücretsiz yol yardımı ve daha birçok ayrıcalık Ford LifeCard’da!

Senin Fiesta rengin hangisi?

Şeker Kırmızı, Kum Kahverengi, Manyetik Gri
Senin Fiesta rengin hangisi?

Satışa sunulduğu ilk dönemden bugüne, küçük sınıftaki renk tercihlerini belirleyen Ford Fiesta, seçenekler arasına yeni eklenen renkleri ve donanım özellikleri ile bir kez daha sınıfının “trendsetter”ı olacak.

Ford’un B segmentindeki iddialı modeli Fiesta, daha zengin donanım ve yeni renk seçenekleri ile farklı bir havaya büründü. Sene başında 140 PS’lik güç üreten 1.0 litre EcoBoost motora sahip Red ve Black modellerini ürün gamında ilk kez sunarak büyük beğeni toplayan Fiesta’nın renk seçeneklerine Şeker Kırmızı, Kum Kahverengi ve Manyetik Gri alternatifleri de eklendi.

 

 

Ford Otosan’ın “Yıldız” çalışanları ödüllendirildi.

Türkiye otomotiv sektörünün lideri Ford Otosan, üstün başarı ve disiplini ile çalışma arkadaşlarına örnek olan 89 çalışanını ödüllendirdi. Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Kültür ve Yaşam Merkezi’nde düzenlenen “4. Ford Otosan’ın Yıldızları” ödül törenine, Ford Otosan ve Türk Metal Sendikası yöneticileri katıldı. Başarılı çalışanları ödüllendirme ve takdir etme amacı ile hayata geçirilen “Mavi Yakalı Çalışan Ödüllendirme Sistemi” ile yapılan değerlendirmeler sonucu 89 Ford Otosan çalışanı ödül almaya hak kazandı. Yıldız çalışanlara plaketleri Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, Türk Metal Sendikası Genel Sekreteri Yücel Yücel ve Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Nursel Ölmez Ateş tarafından takdim edildi. “Ford Otosan’ın Yıldızları” ayrıca, aileleriyle birlikte Türk Metal Sendikası’nın Büyük Anadolu Didim Resort Oteli’nde “her şey dâhil” konseptinde bir haftalık tatil ile ödüllendirildi.

 

 

Ford Mondeo 2.0 lt TDCI dizel Türkiye’de

2015’i “Otomobil yılı” ilan eden Ford, yeniliklerine devam ediyor. Yeni Focus, Mondeo, Fiesta Red&Fiesta Black ve C-MAX modellerini pazara sunarak önemli bir atak gerçekleştirdikten sonra; yeni, 180 PS güç sunan 2.0 lt TDCi PowerShift otomatik şanzımana sahip Mondeo da satışa sunuluyor.

2015 yılının başında Türkiye’de lansmanı yapılan ve büyük ilgi gören Yeni Ford Mondeo, 1.5 litre EcoBoost 160 PS benzinli ve 1.6 litre TDCi 115 PS dizel motorlara ek olarak, artık 2.0 litre TDCi 180 PS dizel seçeneğine de sahip oluyor. Euro 6 emisyon normlarını karşılayan Yeni Mondeo 2.0 litre TDCi versiyonunda 6 ileri çift kavramalı PowerShift otomatik şanzıman sunuluyor. Yeni Mondeo’nun 2.0 TDCi motoru 4.8 lt / 100 km’lik ortalama yakıt tüketimi ile segmentinde öne çıkan bir seçenek olarak dikkat çekiyor. 180 PS güç sunarak Mondeo ürün gamının en güçlüsü olan 2.0 litrelik turbo dizel TDCi motor 400 Nm tork üretiyor.

 

Ford Trucks 4. Uluslararası Fotoğraf Yarışması’na başvurular sürüyor

Kamyoncunun Hayatını En İyi Fotoğraflayanlar Kazanıyor

Ford Trucks Sanat Atölyesi’nin Coşkun Aral danışmanlığında bu sene dördüncü kez düzenlediği “Kamyoncunun Hayatı / Yollar Sizin Gözünüzle Daha Çekilir Olsun” konulu fotoğraf yarışmasına başvurular devam ediyor. Yarışmaya tüm amatör ve profesyonel fotoğraf tutkunlarının eserleri bekleniyor. Bu sene ilk defa uluslararası katılıma açık olan yarışmanın başvuruları 30 Eylül 2015’e kadar sürecek.