FORD E-BULTEN

FORD
E-BÜLTEN

Bizden Haberler
  • Amerikan efsanesi Ford Mustang Türkiye’de tutkunlarıyla buluşuyor.

     

    Ford Avrupa Sürüş Akademisi ile trafikte bilinçli gençler.

Devamını oku...
Ford Ticari Ailesi 50. yılını kutluyor!

 

Detaylı bilgi için tıklayın

50 yıldır bu topraklarda bizi bağrına basan ve 50 yıllık bu gururu bizimle paylaşanlara teşekkür etmek için şimdi Yeni Ford Ticari Ailesi 50. yılına özel 25.000 TL’ye, 25 ay, %0 faizle.

*Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının (Ford Ranger hariç) konu olduğu 25.000 TL tutarlı ve 25 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir defaya mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,20; yıllık toplam maliyet oranı %2,39 olmaktadır.

Yeni Ford Mondeo**, teknolojisiyle geride, fiyatıyla gölgede bırakıyor. Yeni Ford Mondeo Titanium***'un yepyeni teknolojileriyle 40.000 TL, 20 ay vade ve %0,66 faizle tanışabilirsiniz.

Ayrıca diğer Ford binek araç modellerine de 30.000 TL, 20 ay vade ve %0,69 faizle sahip olabilirsiniz.* 

Acele edin, hemen bir Ford yetkili satıcısına uğrayın!

* Tüm binek modeller için belirtilen aylık %0,69 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 30.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.634 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 157,50 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,89; yıllık toplam maliyet oranı ,68 olmaktadır.

** Yeni Ford Mondeo Titanium için belirtilen aylık %0,66 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.170 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 210 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,85; yıllık toplam maliyet oranı ,20 olmaktadır.

*** Yeni Mondeo Style araçlarda kredi kampanyası bulunmamaktadır.

 

Sınıfında lider yakıt ekonomisi, dinamik tasarımı ve SYNC Sesli Mesaj Okuma gibi akıllı teknolojileriyle Yeni Ford Tourneo Courier sadece kendisiyle yarışıyor. Siz de  test sürüş formu doldurun, Yeni Ford Tourneo Courier'nin direksiyonuna geçin, öne geçin.

Üstelik şimdi Transit&Tourneo Courier, 3 yıl/100.000 km garanti süresine ek 1 yıl Ford Güvence hediyeli!*

> Sınıfında Lider Yakıt Ekonomisi
> SYNC Sesli Mesaj Okuma
> Geri Görüş Kamerası
> Dijital Klima
> 5" Türkçe Navigasyon
> Yağmur Sensörü**
Acele edin, hemen bir Ford yetkili satıcısına gelin, bu fırsatı kaçırmayın!

* Belirtilen kampanya 1 Ağustos - 30 Kasım 2015 tarihleri arasında yeni Tourneo & Transit Courier satın alan müşterilerimiz için standart garantisi 3 yıl/100.000 km olan mevcut garanti süresine ek olarak 12 ay Müşteri Katkılı Ford Güvence hediye ederek, toplamda 4 yıl/100.000 km boyunca garanti süresinin devam etmesini sağlamaktadır.

** Belirtilen bazı özellikler Yeni Ford Tourneo Courier modellerinde opsiyonel olarak sunulmaktadır. Tourneo Courier, 1.5L TDCi motoru, Otomatik Start/Stop Sistemi ve 100 km/s hız sınırlayıcısı ile 100 km'de ortalama 37L yakıt tüketmektedir.

Geliştirilmiş Yolcu Güvenliği!

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Hava Yastıklı Emniyet Kemerleri ilk ve tek olarak Yeni Ford Mondeo’da sunuluyor. Arka koltuklarda oturan yolcular (orta koltuk hariç) için özel olarak geliştirilen eşsiz sistemde emniyet kemerlerine entegre hava yastıkları sayesinde çarpışma durumunda güvenlik arka koltuklarda da en üst düzeyde. Araçtaki diğer hava yastıkları ile birlikte çalışan Hava Yastıklı Arka Emniyet Kemerleri çarpışma anında milisaniyeler içerisinde şişerek arka koltuk yolcularına (orta koltuk hariç) maksimum korumayı sağlıyor.

Hava Yastıklı Arka Emniyet kemerleri, çarpışma anında oluşan enerjiyi standart emniyet kemerlerine göre vücutta 5 kat daha geniş alana dağıtarak olası yaralanma riskini azaltmaya yardımcı olmaktadır.

Connect’te Takas Desteği

Detaylı bilgi için tıklayın

Ford Tourneo Connect, hem işiniz hem aileniz için benzersiz bir konfor sunarken teknolojik özellikleriyle de fark yaratıyor. SYNC Türkçe Sesli Kontrol Sistemi ile hayatınızı kolaylaştıran  Ford Tourneo Connect, Geri Görüş Kamerası ve Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi ile bütün yolculuklarınızı güvenli hale getiriyor. Panoramik Cam Tavan ve Çift Bölgeli İklim Kontrollü Otomatik Klima ile de konforu ayağınıza getiriyor.

Dayanıklı, pratik, güvenilir Ford Transit Connect de işinizi kolaylaştırmak için tasarlandı. Daha geniş iç hacim ve üstün yakıt ekonomisi ile Ford Transit Connect Van modelleri ihtiyaçlarınıza hizmet etmek için geliyor.
Benzersiz özellikleriyle Ford Tourneo Connect Kombi ve Ford Transit Connect Van modelleri, aracını yenilemek isteyen Connect sahiplerine özel 2.000 TL takas desteği* ile sizleri bekliyor.

* Kampanyamız 7 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olup, diğer kişiye özel indirimlerle birleştirilemez.

Kış Kontrol Kampanyası
için tıklayınız

1 Ekim-31 Aralık 2015 tarihleri arasında Ford Servis'e gelin, Ford'unuzu birbirinden cazip fırsatlarla kışa hazırlayın.


            •  Ücretsiz kış kontrolü
            •  Lastik alımında, lastik başına 20 TL hediye çeki*
            •  239 TL'den başlayan fiyatlarla Eko Servis
            •  239 TL ve üzeri işlemlerde kışlık oto bakım seti hediye
            •  Ford LifeCard'lı işlemlerde %25'e varan indirimler
            •  45 TL'den başlayan fiyatlarla silecekler
            • 205 TL'den başlayan fiyatlarla Ford Calsium akü

*Lastik alımında 20 TL hediye çeki Bridgestone, Lassa ve Pirelli lastiklerinde geçerlidir.

Amerikan efsanesi Ford Mustang Türkiye’de tutkunlarıyla buluştu

Köklü geçmişiyle klasikleşmiş bir Amerikan otomobil efsanesi olan, göz alıcı tasarımı ve yüksek performansıyla tüm dünyaya ün salmış Ford Mustang şimdi Türkiye yollarında!

Ford, Amerikan efsanesi Yeni Ford Mustang ile Türkiye’de otomobil tutkunlarını büyülüyor. Her dönem efsane stilini koruyan ve nefes kesen performansını Ford’un ileri teknolojileriyle birleştirerek Türkiye yollarına çıkaran Yeni Ford Mustang, Fastback ve Convertible gövde seçeneklerinde 2.3-litre EcoBoost 317 PS ve 5.0-litre V8 421 PS’lik motor seçenekleriyle sunuluyor.

Avrupa ve Türkiye’de sabırsızlıkla beklenen Yeni Ford Mustang, yarım asır sonra ilk kez Avrupa pazarında satışa sunulacağı haberlerinin ardından, 2.600’ü aşkın sipariş alarak kendi alanında bir rekora imza attı. Bugüne kadar toplamda 9 milyonu aşkın satış rakamına sahip olan Ford Mustang, yüksek performansı, akıllı teknolojileri ve eşsiz tasarımı ile Türkiye yollarına çıktı. Mustang, 130.000 $ başlangıç fiyatıyla, Ford yetkili satıcılarında Ford Otosan resmi güvencesiyle müşterilerini bekliyor.

 

Ford Avrupa Sürüş Akademisi ile trafikte bilinçli gençler

Ford'un dünya çapında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi Ford Sürüş Akademisi’nin Türkiye ayağı yoğun ilgi gördü. İstanbul'da 5-7 Kasım tarihleri arasında Castrol Ford Team Türkiye’nin şampiyon pilotu Murat Bostancı liderliğinde ücretsiz olarak verilen eğitimler kapsamında 300’ün üzerinde genç sürücü, sürüş kabiliyetlerini geliştirip, trafik güvenliği konusunda farkındalıklarını arttırdılar.

Ford Motor Company’nin 2003 yılında Amerika’da geliştirdiği güvenli sürüş eğitim projesi olan “Ford Sürüş Akademisi" (Ford Driving Skills for Life) bu yıl ilk kez Türkiye’de gerçekleşti. 2003 yılından bu yana dünya çapında yaklaşık yarım milyon genci bilinçlendiren, Türkiye’de İTÜ Vakfı’nın da katkılarıyla, 5-7 Kasım tarihlerinde İTÜ Ayazağa kampüsünde ücretsiz olarak gerçekleşen etkinlikte 300’ün üzerinde genç sürücü Ford Sürüş Akademisi eğitimlerini aldı. 

Ford Trucks şehirli modelleri ile Ankara Citytech Fuarı'nda göz doldurdu

Ford Trucks, Ankara Bayisi Başer Oto ile birlikte katıldığı Citytech 9. Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı'nda sergilediği Ford çekici ve kamyon modelleriyle fuarın ilgi odağı oldu. 17-20 Eylül günleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen fuarda, Ford 1826 DC Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Kamyonu, Ford 1826 DC Bakım Onarım aracı, Ford 1846T AT İnterdarli, Ford 1846T Manuel İnterdarli, 3232 S 20.000 L Paslanmaz Su Tankeri, 4136 D 27 M3 Hardox Damper Kasa ve 4136 D  50 Ton Vinç Aracı sergilendi.

Ford Trucks global büyümesini Kuzey Afrika’ya taşıyor

Ford’un ağır ticari araç üretim ve mühendislik merkezi Ford Otosan, Fas’ta açılışını gerçekleştirdiği yeni Scama Ford Trucks tesisleri ile yapılanmasını daha da güçlendiriyor. Brezilya’dan Çin’e mühendislikte damgası vuran Ford Otosan, büyük hızla devam ettiği Türkiye bayi yapılanmasını Ortadoğu’nun ardından Kuzey Afrika’ya da taşıyor.

Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün “Fas, Ford Trucks’ın Kuzey Afrika pazarına yönelik yatırımlarının stratejik başlangıç noktası. Önümüzdeki dönemde Kuzey Afrika ağır ticari araç pazarında ilk 3 marka arasına girerek yüksek bir pazar payı elde etmeyi hedefliyoruz,” dedi.

Ford Trucks Servis Günleri’nin son durağı İzmir oldu

Ford Otosan’ın ağır ticari araç markası Ford Trucks tarafından düzenlenen servis günlerinin son durağı İzmir oldu. 23-24 Ekim tarihlerinde Büyükkarcı Kemalpaşa Ford Trucks Bayii’nde düzenlenen etkinliğin katılımcıları, çeşitli aktivitelerle keyifli vakit geçirirken ücretsiz checkup ile aracını muayene ettirme avantajından da yararlandılar. 

Türkiye çapında yaygın bayi ağı ve yenilenen plazaları ile hizmet veren Ford Trucks, 23-24 Ekim günleri arasında İzmir’de düzenlenen “Servis Günleri” etkinliğinde müşterileriyle buluştu.  Ford Trucks müşterilerine özel olarak birbirinden farklı aktivitelerin düzenlendiği ve sürpriz hediyelerin dağıtıldığı, toplamda 14 ilde düzenlenen “Servis Günleri” etkinliklerinin sonuncusu, Büyükkarcı Kemalpaşa Ford Trucks tesislerinde gerçekleşti. Show Radyo'nun Nihat ile Sivrisinek programının ünlü sunucusu Nihat Sırdar Büyükkarcı Kemalpaşa Bayii’nden canlı yayın yaptı. Etkinlik katılımcıları, ünlü sunucu ile tanışıp vakit geçirme fırsatı da buldu. 

Etkinlikte güvenli sürüş eğitimi, emniyet kemeri simülasyonu gibi eğitim aktivitelerinin yanı sıra, ücretsiz araç muayene imkânı da sunuldu. Araçlarına Ford Trucks servisinde checkup yaptıran katılımcılara ise bir yıl boyunca, bir sonraki servis girişlerinde kullanılmak üzere yüzde 20 indirim çeki armağan edildi. Büyükkarcı Kemalpaşa Ford Trucks Bayii’nde ücretsiz araç checkup ve yüzde 20 indirim çeki fırsatı 5 Kasım 2015 tarihine kadar sürdü.
 

Ford Trucks, İzmir Kent Expo 2015’te geniş ürün gamı ile şov yaptı

Ford Trucks modelleri 8 - 11 Ekim günleri arasında İzmir'de düzenlenen "Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı” Kent Expo'da, yerel yönetim temsilcileri ve fuar ziyaretçilerine tanıtıldı.

Ford Trucks, İzmir Bayisi Büyükkarcı ile katıldığı Kent Expo Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı’nda yerel yönetimlerin ihtiyaçlarına yönelik zengin ürün yelpazesini tanıttı. Kamu hizmetlerinde kullanılan her türlü aracın yer aldığı Ford Trucks standı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile yerli ve yabancı Belediye Başkanları tarafından da ziyaret edildi.

Ford Trucks standında, 9.0L 320PS Ecotorq motora sahip 1832 DC 4x2 araç 8.000 L kapasiteli vidanjör ile sunulurken, 7.3L 260PS Ecotorq motorlu 1826 DC 13+1,5 m3 kapasiteli hidrolik sıkıştırmalı çöp kamyonu üst yapısı ile sergilendi. Fuarın bir diğer ilgi çeken modeli olan 9.0L 320PS Ecotorq motorlu 2532D Damper aracı 12m3 damper ve krom nikel 13.000 L içme suyu tankeri fuarın öne çıkan araçları arasında yer aldı.